Forever Aloe Sunscreen (118 ml) - krém na opaľovanie forever

Vysoký ochranný faktor SPF 30, ktorý chráni pred UVA a UVB lúčmi, ktoré môžu spôsobiť spálenie a poškodenie pokožky. Zaručuje vynikajúcu ochranu pred slnkom a nezanecháva mastnú pokožku. Aloe vera a vitamín E poskytujú ďalšiu ochranu, zvlhčujú a upokojujú pokožku. Produkt je odolný voči vode po dobu 80 minút, takže je ideálny pre vodné aktivity.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 2411
Značka: Forever Living
25,10 € 20,92 € bez DPH
Kategória: Starostlivosť o pokožku
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=617&distribID=421000004778
forever:
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Užite si pláž bez toho, aby ste si poškodili pleť slnečnými lúčmi. Či už sa chystáte surfovať, alebo sa vydáte na celý deň do parku, Aloe Sunscreen ochráni celú vašu rodinu.

S Aloe Sunscreen môžete ísť kamkoľvek, kde svieti prudké slnko. Vďaka vysokému ochrannému faktoru SPF 30, ktorý chráni vašu pleť pred UVA a UVB lúčmi sa už nemusíte obávať spálenej pleti. UVA žiarenie tvorí až 95% žiarenia, ktoré sa dostane na Zem. Tieto lúče prenikajú pokožkou hlboko a zohrávajú hlavnú úlohu pri tvorbe vrások.

UVB žiarenie viac poškodzuje vonkajšie vrstvy pokožky a spôsobuje sčervenanie a spálenie slnkom. Účinky tohto žiarenia sú ešte škodlivejšie, keď sú zosilnené vysokou nadmorskou výškou, reflexnými povrchmi, snehom a ľadom, ktoré niekedy môžu aj zdvojnásobiť expozíciu.

Ale nie je to len pokročilá technológia, ktorá pomáha blokovať slnečné žiarenie a robí Aloe Sunscreen silným produktom. Čisté aloe vera z našich vlastných plantáží vyživuje pokožku, udržiava jej vlhkosť a upokojuje ju. Na túto obranu sa používa len najkvalitnejšie aloe z vnútra listu. Silu ochrany pokožky sme zvýšili ešte viac vitamínom E, ktorý bojuje proti poškodeniu voľnými radikálmi, zjemňuje a ešte viac hydratuje vašu pleť.

Dávkovanie:

Opaľovací krém Aloe Sunscreen je odolný voči vode po dobu 80 minút. Najlepší ochranný efekt dosiahnete, keď ho aplikujete v hojnom množstve a pravidelne. Či už budete liezť na vrcholy hôr alebo si užívať relaxačný víkend pri vode, môžete si byť istí, že sila Aloe Sunscreen ochráni celú vašu rodinu. 

Obsah:

118 ml

Zloženie

Aktívne zložky Ochranné filtre: Homosalát 8,5% Octisalát 5,0% Octocrylén 10,0% Oxid zinočnatý 12,6% 

NEAKTÍVNE ZLOŽKY šťava z listu aloe barbadensis (stabilizovaný gél aloe vera), kaprylylglykol, cetearyl etylhexanoát, chlorfenesín, diizostearoylpolyglyceryl-3 dimérový dilinoleát, etylhexylglycerín, fragrance (vôňa), hydrogenovaný ricínový olej, síran horečnatý, fenoxyetanol, kyselina polyhydroxystearová, glukonát sodný, tokoferyl acetát, tridekan, undekán, VP / hexadecénový kopolymér, voda 

Späť do obchodu