FAB - Forever Active Boost (269 ml) - nápoj na energiu

Chutí skvele a obsahuje patentovanú zmes bylín a živín. Predovšetkým má vysoký obsah vitamínov B6 a B12, ktoré prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania. Medzi ďalšie živiny patrí niacín a kyselina pantoténová. Prispieva k normálnej duševnej výkonnosti.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 312
Značka: Forever Living
4,55 € 3,79 € bez DPH
Kategória: Nápoje
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=721&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Rýchla a dlhotrvajúca energia poháňaná aloe.

• rýchla a dlhotrvajúca energia
• nabitý základnými vitamínami skupiny B
• jasne ochutený prírodnými bobuľovými podtónmi
• vylepšený o aminokyseliny a elektrolyty

FAB Forever Active Boost je energetický nápoj vyrobený z prírodných ingrediencií, takže môžete načerpať energiu, ktorá naštartuje rýchlo a vydrží dlhšie.

Keď máte pocit, že idete naprázdno, prečo nevyužiť silu prírodného paliva? FAB Forever Active Boostl má lahodnú jemnú bobuľovú príchuť a je vyrobený z kombinácie vitamínov B a guarany, aby dodal rýchlu energiu a pomohol vám zostať v strehu.

Guarana je prírodný zdroj kofeínu pôvodom z Amazónie. Vitamíny ako B3, B5, B6 a B12 hrajú dôležitú úlohu v energetickom metabolizme a kognitívnych funkciách.

Našou obľúbenou ingredienciou je naša patentovaná zmes ADX7 adaptogénnych bylín, ktoré pomáhajú znižovať duševnú únavu a zlepšovať vytrvalosť. Je to táto bylina, ktorá spolupracuje s ostatnými zložkami a poskytuje tak dlhotrvajúcu energiu a bdelosť, aby vám pomohla nabiť sa ráno alebo nabrať energiu počas popoludňajšieho poklesu.

Pridanie stabilizovaného gélu z aloe vera podporuje zdravé trávenie a podporuje schopnosť vášho tela absorbovať živiny a udržiavať energetickú hladinu. Ak potrebujete energiu, ktorá zahŕňa to najlepšie z toho, čo príroda ponúka, siahnite po FAB Forever Active Boost, ktorý vás posilní počas celého dňa.

Späť do obchodu