FOREVER ESSENTIAL OILS - LEMON (CITRÓN) - esenciálny olej citrónu

Prebuďte svoje zmysly výraznou sviežou vôňou citrusov a zažite to najlepšie, čo príroda ponúka. Forever Essential Oils Lemon poskytuje silné esenciálne oleje, ktoré osviežujú, dodávajú energiu, povzbudzujú a revitalizujú.

Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Skladom
Kód: 381
Značka: Forever Living
18,14 € 15,12 € bez DPH
Kategória: Esenciálne oleje
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=507&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Povzbudzuje a dodáva energiu

.• Podporuje zdravú imunitu a trávenie
• Povzbudzujúca aróma dodáva dobrú náladu
• Ostrá, svieža, ovocná vôňa
• Vyrobený z odborne vyživovaných citrónov

Citrón patrí medzi najznámejšie a najbežnejšie používané oleje na svete. Používa sa po celé storočia na odvrátenie hmyzu, dezinfekciu, čistenie a na povznášajúcu vôňu.

Forever Essential Oils Lemon sa vyrába z ručne zbieraných citrónov. Forever Living poskytuje najčistejšiu formu citrónového éterického oleja, ktorá podporuje váš imunitný systém a podporuje zdravé trávenie.

Keď sú prísady lisované za studena, oleje zadržiavané v šupke ovocia sa uvoľnia a opatrne zoškrabú. Odrezky sa umiestnia do odstredivky, takže sa olej oddelí od pevných zložiek. Výsledkom je čistý a silný produkt Forever Essential Oils Lemon.

Aromaterapia môže mať výrazný vplyv na našu náladu, pamäť a energiu. Čuchové receptory mozgu sú spojené priamo s limbickým systémom, ktorý podporuje emócie a pamäť. Ak použijete Forever Essential Oils Lemon s difuzérom alebo ho zmiešate s nosným olejom, silná a povzbudzujúca aróma podporí energickú a povznesenú náladu. Ak si chcete vychutnať výhody ako doplnok, rozmiešajte 2 kvapky v 120 ml vody.

Forever Essential Oils Lemon je dokonalý univerzálny éterický olej. Či už ho použijete v difúzore, na zvýšenie imunity alebo na doplnenie sviežej vône do domáceho čističa pre domácich majstrov, budete milovať jeho ostrú, sviežu a ovocnú arómu.

 

OBSAH
15 ml


NÁVOD NA POUŽITIE
Zrieďte 2 kvapky v 120 ml vody alebo inej tekutiny a premiešajte.

 

Späť do obchodu