FOREVER ESSENTIAL OILS - PEPPERMINT - esenciálny olej mäty

Vychutnajte si sviežu vôňu mäty piepornej. Náš esenciálny olej určite povzbudí, vaše zmysly ochladí, osvieži, povzbudí ale i podporí prečistenie mysle.

Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Skladom
Kód: 384
Značka: Forever Living
22,08 € 18,40 € bez DPH
Kategória: Esenciálne oleje
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=508&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Čistý, silný a povzbudzujúci

• Dodáva pocit pohodlia a osvieženia
• Výrazná, silná a čistá aróma
• Vhodný na miešanie s inými olejmi
• Perfektný na lokálne použitie aj do difúzora

Používanie mäty piepornej siaha až do rímskych a starogréckych kultúr, kde sa používala ako aróma aj ako prísada do jedla. Dnes je olej z tejto milovanej botanickej rastliny uctievaný pre aromaterapiu a lokálne použitie.

Forever Essential Oils Peppermint je vyrobený z listov zozbieraných z predhoria Himalájí v Indii, kde klíma a pôda poskytujú mätu špičkovej kvality.

Výsledkom je čistá, svieža aróma, ktorá prebudí vaše zmysly. Váš čuch je jedným z najdôležitejších nástrojov, ktoré používate vo svete okolo vás. Čuchové receptory mozgu umiestnené v zadnej časti nosnej dutiny sú spojené priamo s limbickým systémom, ktorý podporuje emócie a pamäť. Nie je prekvapením, že aromaterapia môže mať tak hlboký vplyv na našu pamäť a dokonca aj na náladu.

Esenciálne oleje sa získavajú zo starostlivo vybraných plodín predovšetkým pomocou parnej destilácie a lisovania za studena. Každý éterický olej sa extrahuje z určitej časti rastliny vrátane kvetov, plodov, semien, listov a dokonca aj kôry a koreňov. Použitá rastlinná časť a extrakčné techniky sú odlišné pre každý typ oleja. Konečným výsledkom je najčistejšia botanická esencia prírody, zozbieraná špeciálne pre vás.

 

OBSAH
15 ml


NÁVOD NA POUŽITIE
Zrieďte 2 kvapky v 120 ml vody alebo inej tekutiny a premiešajte.

Späť do obchodu