Forever Lean (120 kapsúl) - doplnok pre kontrolu hmotnosti forever

Prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi a k redukcii telesnej hmotnosti. Obsahuje bielkoviny zo sóje, ktoré prispievajú k pocitu sýtosti, extrakt z fazule Phaseolus vulgaris, ktorý znižuje vstrebávanie sacharidov, a chróm, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi. Forever Lean je ideálny pre tých, ktorí chcú schudnúť a udržať si svoju váhu pod kontrolou.

Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Skladom
Kód: 2420
Značka: Forever Living
42,29 € 35,24 € bez DPH
Kategória: Regulácia váhy
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=289&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Doplnok na chudnutie bez kofeínu alebo stimulantov. Ak ste citliví na kofeín alebo sa jednoducho snažíte obmedziť jeho denný príjem, Forever Lean je dokonalým riešením, ktoré vám pomôže splniť vaše ciele v oblasti regulácie hmotnosti.

Forever Lean ™

Forever Lean prináša dve výkonné zložky, ktoré spoločne pomáhajú znižovať absorpciu kalórií v tele bez toho, aby ste sa cítili nervózni alebo unavení.

Prvou je vláknina absorbujúca tuk, ktorú sme extrahovali z indickej figovej rastliny. Toto jedinečné vlákno má vysokú schopnosť viazať tuky. Spojili sme ho s proteínom pochádzajúcim z bielej fazule. Tento proteín účinkuje tak, že spomaľuje absorpciu cukru v tenkom čreve tým, že dočasne inhibuje aktivitu enzýmov, ktorá premieňa škroby na cukor.

V kombinácii vám tieto zložky môžu pomôcť dosiahnuť ideálnu váhu blokovaním vstrebávania niektorých tukov a sacharidov, ktoré prijímate.

Ak chcete z tohto doplnku vyťažiť čo najviac, zapite ho plným pohárom vody pred jedlom alebo malým občerstvením. Je tiež dôležité začleniť do celkového režimu regulácie hmotnosti zdravé stravovanie a pravidelné cvičenie. 

Dávkovanie:

Jednu kapsulu zapite vodou tesne pred jedlom. Denná dávka je až 4 kapsuly. 

Obsah:

120 kapsú 

Zloženie

Indický figový extrakt (Opuntia cus-indica) práškový (listový), biely výtažok z obilnín (Phaseolus vulgaris) v prášku, emulgátor (hydroxypropylmetylcelulóza, mikrokryštalická celulóza), voda, činidlo proti zapekaniu (kyselina stearová, oxid kremičitý), (sodná sol kroskarmelózy), stabilizátor (gellanová guma), konzervacné činidlo (octan draselný), chróm (ako chlorid chrómu)

 

Späť do obchodu