CLEAN 9 - Lite Ultra Vanilla - program na detoxikáciu a redukciu hmotnosti forever

Balíček pre 9-dňovú detoxikáciu a chudnutie. Skúste Clean 9 Lite Ultra Chocolate a uvidíte rozdiel v svojom zdraví a kondícii! 

Obsahuje výživový plán, cvičebný návod a 5 produktov ako protein, Aloe Vera Gel a ďalšie, ktoré podporujú spaľovanie tukov, metabolizmus a celkové zdravie. 

Môžeme doručiť do:
6.12.2023
Skladom
Kód: 3084
Značka: Forever Living
145,09 € 120,91 € bez DPH
Kategória: F.I.T.™
External: https://shop.foreverliving.com/retail/shop/shopping.do?task=viewProductDetail&itemCode=475
 

C9 je deväťdňový systém zmeny výživy pozostávajúci z piatich účinných výživových produktov a doplnkov. V kombinácii s ľahkým pohybom, chutnými receptami na nízkokalorické jedlá a potravinami, ktoré zahŕňajú rôzne druhy ovocia a zeleniny, môže tento program prispieť k zníženiu hmotnosti, plochšiemu bruchu a štíhlejšej postave. 

Všetky aspekty programu C9 sú prispôsobené tak, aby vám pomohli urobiť pozitívne zmeny vo vašom nutričnom príjme, stanoviť si cieľ a žiť zdravšie. C9 vás naučí robiť lepšie rozhodnutia o svojej výžive a ukáže vám, aké ľahké a prospešné je začleniť každodenný pohyb do nového a zdravšieho životného štýlu. 

CLEAN 9 - LITE ULTRA VANILLA

Jarmila Kováčová

Verný zákazník
 
Minulý mesiac som spravila C9 detoxikáciu. Odporúčam každému urobiť túto detoxikáciu, lebo už 4. deň som sa cítila extra energiu, ako by som bola lahšia. Na koniec som schudla 4,7kg za 9 dní a cítim sa vitálnejšou. Supeer :) 
CLEAN 9 - LITE ULTRA VANILLA

Ivka 1

Verný zákazník
 
S Cleanom 9 som nakoniec schudla 4 kg za deväť dní , úbytok som videla aj pri meraní objemov tela - pás 5 cm , boky 3 cm , stehná 2 cm . Podstatné však pre mňa bolo, že som sa cítila veľmi dobre ,plná energie. Je to program , ktorý prečistí a reštartuje organizmus , pomocou neho som zmenila stravovacie návyky - jem viac zeleniny .

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí
Späť do obchodu