Vit♂lize™ Men 60 kapsúl - doplnok pre mužov forever

Poskytuje výživnú podporu pre zdravie prostaty a hormonálnej rovnováhy mužov. Naša unikátna zmes obsahuje klinicky overené extrakty z plodov palmy Sabal a pygea, zinok a ďalšie dôležité živiny.  Podporujte svoje zdravie a cítite sa dobre s Vit♂lize.

Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Skladom
Kód: 2327
Značka: Forever Living
38,32 € –5 % 36,23 € 30,19 € bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=374&distribID=421000004778
Vit♂lize™ Men 60 kapsúl
38,32 € –5 %
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Páni, je čas myslieť na výživu, ktorá je pre vás jedinečná. To platí najmä vtedy, keď roky pribúdajú a zdravie sa dostáva do popredia.

Forever Vit♂lize je navrhnutý od základu výlučne pre mužov. Naše komplexné zloženie pomáha podporovať všetko od zdravia prostaty po funkciu semenníkov a zdravie moču. Táto exkluzívna zmes výživných látok poskytuje mužom dokonalú rovnováhu vitamínov, rastlín a minerálov.

Vit♂lize™ Men

Zdravie prostaty je prioritou mnohých dospelých mužov, najmä tých vo veku nad 50 rokov. Starostlivo sme vyberali ingrediencie, ktoré vám poskytnú podporu prirodzeným spôsobom. Ukázalo sa, že vitamíny C, D a E, lykopén, selén a zinok prispievajú k podpore zdravej prostaty.

Pridanie lykopénového oleja, pygeu a tekvicového oleja pomáha udržiavať zdravý tok moču. Táto silná zmes je zabalená do ľahko stráviteľnej kapsule, vďaka čomu je neuveriteľne jednoduché podporiť aktívny a zdravý životný štýl.

Dávkovanie:

Vezmite si dve kapsule denne 

Obsah:

60 kapsúl

Zloženie

livový olej, želatína, tekvicový (Cucurbita pepo) olej zo semien, zvlhčovadlo (glycerol), výťažok plodov z granátového jablka (Punica granatum), vitamín C (kyselina askorbová), zinek/zinok (glukonát zinočnatý), voda, stabilizátor (včelí vosk), selén (ako kvasnice obohatené selénom), lykopén [lykopén, antioxidant (dl-alfa-tokoferol)], emulgátor (sójový lecitín), vitamín E [d-alfa tokoferol, sójový olej], zahusťovadlo (extrakt extrakt z plodov Rohovníka obyčajného (Ceratonia siliqua)), vitamín D [antioxidant (askorbát sodný, dl-alfa tokoferol), protispiekavé činidlo (oxid kremičitý), cholekalciferol], vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), farbivo (siričitan amoniak karamel).O

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Späť do obchodu