Forever CardioHealth™ (30 balení po 3,5 gramoch) - doplnok pre srdce forever

S touto výkonnou zmesou prírodných zložiek môžete podporiť svoje srdce a celkové zdravie.Forever CardioHealth obsahuje mnoho dôležitých živín pre podporu zdravia srdca, vrátane vitamínov B6, B12 a kyseliny listovej, ako aj minerálov ako hořčík a chróm. Okrem toho obsahuje aj L-arginín, ktorý podporuje zdravie krvných ciev a krvného obehu, a koenzým Q10, ktorý má dôležitú úlohu v produkcii energie v bunkách.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 2324
Značka: Forever Living
33,68 € 28,07 € bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=312&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Forever CardioHealth™

Podporte svoje srdce pomocou Forever CardioHeath s CoQ10. O akých druhoch živín hovoríme? CoQ10 je koenzým produkovaný telom, ktorý pomáha pri podpore zdravých funkcií srdca. Hladiny tohto dôležitého antioxidantu sa s pribúdajúcim vekom znižujú, a preto je dôležité užívať doplnok, ktorý udržuje rovnováhu CoQ10.

Skombinovali sme tento koenzým s vitamínmi B, aby sme vytvorili dokonalý doplnok pre podporu srdca. Vitamíny skupiny B podporujú zdravú hladinu homocysteínu. Udržiavanie nízkej hladiny homocysteínu pomáha podporovať zdravé fungovanie krvných ciev. Je navrhnutý na zmiešanie s Forever Aloe Vera gélom, aby pomohol zabezpečiť ľahšie vstrebávanie výživných látok obsiahnutých v tejto inovatívnej receptúre.

Aby sme skutočne naštartovali silu CardioHealth podporujúcu zdravie srdca, pridali sme doň extrakt z boswellie, extrakt z hroznových jadier, extrakt z olivových listov a kurkum, o ktorých sa preukázalo, že pomáhajú podporovať správne fungujúci kardiovaskulárny systém.

Je možné zabaliť ešte viac výživy do tak malého, pohodlného vrecúška? Áno, ale jedine s Forever CardioHealth s CoQ10. Správne zaobchádzať so svojím srdcom je odteraz ľahké a zároveň chutné

 

Dávkovanie:

Obsah jedného vrecúška rozmiešajte v 100 ml aloe vera gélu alebo iného nápoja a vypite. 

Obsah:

30 ks 3,5 gramových vrecúšok 

Zloženie

Fruktóza, sojový lecitín, koenzým Q10, vitamín E, mikrokryštalická celulóza, horčík, vitamín C, extrakt z olivových listu (Olea earopaea), extrakt koreňa z kurkumy (Curcuma longa), práškový extrakt z hroznových jadier (Vitis vinefera), extrakt boswellské pryskyrice (Boswellia serrata), chróm, vitamín B6, vitamín B12, folát oxidu kremičitého. Obsahuje sóju 

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Späť do obchodu