Forever Active Pro-B (30 kapsúl) - probiotiká pre trávenie forever

Toto probiotikum je navrhnuté na podporu zdravého tráviaceho systému a obsahuje 6 synergických kmeňov s viac ako 8 miliardami CFU. Probiotiká sú lyofilizované kvôli ochrane, účinnosti a stabilite a obsahujú aj prebiotickú vlákninu na udržanie probiotík počas skladovania, prepravy a dodania do čreva. Zinok v receptúre poskytuje ďalšiu vrstvu podpory pre vašu imunitu. Vyskúšajte Forever Active Pro-B a doprajte svojmu telu pokročilú podporu trávenia!

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 2306
Značka: Forever Living
44,38 € 36,98 € bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=610&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Podporte svoje telo ako nikdy predtým pomocou najnovších vedeckých pokrokov a nových, klinicky študovaných probiotických kmeňov. Forever Active Pro-B, navrhnutý na podporu zdravého tráviaceho systému, obsahuje FloraActive - rad prospešných probiotických kmeňov z Kodanskej fakultnej nemocnice, ktorá je lídrom v oblasti gastroenterológie.

Forever Active Pro-B™ 

Vďaka patentovanej zmesi 6 rôznych kmeňov poskytuje probiotikum Forever Active Pro-B 8 miliárd CFU na dávku. Tieto kmene boli skúmané a vyberané na základe ich prospešných vlastností, klinického výskumu a ich schopnosti pracovať synergicky. Forever Living probiotiká obsahujú aj prebiotickú vlákninu na udržanie probiotík počas skladovania, prepravy a dodania do čreva.

Prebiotiká poskytujú ideálne prostredie na to, aby probiotikum fungovalo a prosperovalo. Vybranou prebiotickou vlákninou je fruktooligosacharid s krátkym reťazcom, o ktorom je známe, že podporuje fermentáciu zdravých baktérií použitých v zložení Forever Active Pro-B.

Do receptúry sme pridali aj zinok, aby sme poskytli ďalšiu vrstvu podpory pre vašu imunitu. Štúdie ukazujú, že zinok podporuje zdravú imunitu a podporuje metabolizmus. 

Doprajte svojmu telu pokročilú podporu trávenia pomocou klinicky študovaných prísad, keď si vyberiete Forever Active Pro-B! 

Dávkovanie:

Jednu kapsulu denne zapite vodou 30 minút pred jedlom. 

Obsah:

30 kapsúl

Zloženie

Hydrolyzovaný kukuričný dextrín, zahusťovadlo (hydroxypropylmetylcelulóza), fruktooligosacharidy, B. lactis, zinočnatý glukonát, L. rhamnosus, L. reuteri, L. acidophilus, látka proti zapekaniu (stearát horecnatý/horecnatý), B. longum, B. bidum, farbivo, látka proti zapekaniu (oxid kremicitý/kremičitý).

 

Späť do obchodu