Forever Immublend™ (60 tabliet) - doplnok pre imunitný systém forever

Výživový doplnok pomáha biologickému obrannému systému tela fungovať naplno. Obsahuje patentovanú zmes fruktooligosacharidov, laktoferínu, húb maitake a shiitake a ďalších špecifických živín určených na podporu imunitného systému. 

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 3338
Značka: Forever Living
23,54 € 19,62 € bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=355&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Forever ImmuBlend je doplnok na podporu imunity s účinnou kombináciou prírodných rastlín a overených prísad. Spojili sme to najlepšie z vedy a prírody a vytvorili sme zmes, ktorá podporuje všetky aspekty imunitného systému.

Forever Immublend™ 

To, čo sa deje vo vašich črevách, hrá kľúčovú úlohu vo vašom celkovom zdraví. 70 až 80 percent vášho imunitného tkaniva sa nachádza v zažívacom trakte. Ochrana tohto traktu je základom posilnenia vášho imunitného systému. Preto Forever ImmuBlend obsahuje ako fruktooligosacharidy, tak laktoferín na podporu zdravej hladiny probiotických baktérií a na podporu rastu imunitných buniek.

Život môže byť hektický, no vďaka Forever Immublend dokážete pomôcť svojmu telu posilniť obranu a imunitný systém.

Doprajte svojmu telu pokročilú podporu trávenia pomocou klinicky študovaných prísad, keď si vyberiete Forever Active Pro-B! 

Dávkovanie:

Dvakrát denne zapite 1 tabletu vodou, najlepšie pred jedlom. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy

Obsah:

60 tabliet

Zloženie

Stabilizátor (mikrokrystalická/mikrokryštalická celulóza), fruktooligosacharidy, zahusťovadlo (hydroxypropylmethylcelulóza), zinok (glukonát zinočnatý), vitamín C (kyselina askorbová), protispiekavé látky (kyselina stearová), laktoferín (mlieko), maitake (Grifola frondosa) prášok (huba), prášok shiitake (Lentinula edodes) (huba), stabilizátor (sodná soľ kroskarmelózy), protispiekavé činidlo (stearát hořečnatý/horečnatý), zasklenie [zahusťovadlo (sodná soľ kkarboxymetylcelulózy), dextrín, dextróza, emulgátor (sójový lecitín), regulátor kyslosti (trisodný citrát))], výťažok z maitake (Grifola frondosa) (huba), protispiekavé činidlo (oxid kremičitý), vitamín D [kukuričný škrob, sacharóza, antioxidant (askorbát sodný, dl-alfa tokoferol), kokosový olej, cholekalciferol]

 

Späť do obchodu