Forever Move™ (90 kapsúl) - doplnok pre pohybový aparát forever

Tento produkt pomáha udržiavať pohyblivosť kĺbov a podporuje zdravé funkcie kĺbov a svalov. Pokročilé zloženie pre optimálnu mobilitu.

Môžeme doručiť do:
6.12.2023
Skladom
Kód: 2309
Značka: Forever Living
75,41 € 62,84 € bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=551&distribID=421000004778


S Forever Move pokračujte v ceste k ďalšiemu dobrodružstvu. Náš klinicky najpokročilejší doplnok pre kĺby a svaly je navrhnutý tak, aby vás udržal aktívnych.  Tento doplnok novej generácie kombinuje to najlepšie z prírody a vedy a poskytuje vašim kĺbom výživu potrebnú na ich podporu, pružnosť a zdravého rozsahu pohybu.

Forever Move™

NEM® je zložka pochádzajúca z potravín, ktorá sa nachádza vo vaječných škrupinách a dodáva chondroitín, glykozaminoglykány, kyselinu hyalurónovú a kľúčové proteíny, ako je kolagén (preto tiež môžete Forever Move nájsť ako kolagén Forever Living). Publikované štúdie ukazujú, že táto patentovaná zložka podporuje zdravý rozsah pohybu, zvyšuje flexibilitu, znižuje tuhosť a podporuje rýchle zotavenie z cvičenia. NEM® je v skutočnosti päťkrát klinicky účinnejší ako samotný glukozamín a chondroitín.

Kurkuma má dôveru už tisíce rokov. Podporuje zdravie kĺbov a poskytuje antioxidačné výhody. Aby sa ešte viac zvýšili jeho výhody, bol do tohto prelomového receptu pridaný kurkumín z kurkumy vo forme BioCurc®. Pomocou patentovaného postupu sú aktívne kurkuminoidy rozpustné vo vode, čo zvyšuje biologickú dostupnosť kurkumínu o 200%. 

Dávkovanie:

Vezmite si tri kapsule denne. 

Obsah:

90 kapsúl

Zloženie

Membrána z vaječných škrupín (175 mg), extrakt z kurkumy (Curcuma longa) (175 mg), sójový olej, rybia želatína, zvlhčovadlo: glycerol, voda, stabilizátory: polysorban 20, tokoferolový extrakt, karobová guma. Alergény sú vyznačené tučným písmom. 

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí
Späť do obchodu