Forever Multi-Maca™ (60 tabliet) - doplnok s macou forever

Obsahuje peruánsku macu, ktorá je známa pre svoje prínosy pre vitalitu, energiu a libido. Táto výživová doplnková zmes pomáha podporovať celkové zdravie a pohodu. Skvelá voľba pre mužov aj ženy!

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 2318
Značka: Forever Living
36,90 € –0 % 36,88 € 30,73 € bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=215&distribID=421000004778
Forever Multi-Maca™ 60 tabliet
36,90 € –0 %
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Forever Multi-Maca vám prináša silu, ktorú Inkovia dlho tajili. Maca známa ako „sexuálna bylina Inkov“ je prírodná superpotravina nachádzajúca sa vysoko v peruánskych horách. 

Forever Multi-Maca™

Bojovníci Inkov po celé stáročia uctievali prášok získaný z koreňa Maca pre vytrvalosť a zdravé libido. Dnešné pokročilé metódy ďalej odhaľujú jeho silu. Štúdie naznačujúce, že táto látka môže podporovať zvýšené libido a sexuálnu túžbu.

Forever Multi-Maca je určený pre mužov i ženy a obsahuje exkluzívnu zmes Maca a ďalších prírodných zložiek, ktoré povzbudzujú uvoľnenú a pozitívnu náladu. Túto zmes koreňov, ovocia, kôry a enzýmov sme starostlivo vyberali, aby sme nabudili a stimulovali. Sila Forever Multi-Maca sa ešte viac zvyšuje pridaním L-arginínu na podporu produkcie oxidu dusnatého a zdravého obehu.

Vyživujte svoje telo ako bojovník Inkov s jedným z najlepšie strážených tajomstiev prírody! Forever Multi-Maca je bezlepkový a vhodný pre vegánov a vegetariáni. 

Dávkovanie:

Zapite dve tablety denne veľkým množstvom vody 

Obsah:

60 tabliet

Zloženie

Mikrokryštalická celulóza, citran vápenatý, kyselina stearová, sietovaná sodn á sol karboxymetylcelulózy, guarová guma, stearan horecnatý, oxid kremicitý, dextrín, dextróza, lecitín, karboxymetylcelulóza a citran sodný, maca - koren, kotvicník zemný, muira puama - koren, catuaba - kôra, L-arginín, serenoa plazivá, pygeum africanum, koenzým Q-10, sójový extrakt. 

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Späť do obchodu