Forever Aloe Vera Gelly (118 ml) - gél s Aloe Vera forever

Poskytne rýchlu a účinnú pomoc pri kožných problémoch. Obsahuje 100% čistú šťavu z aloe vera, ktorá má upokojujúce a hydratačné vlastnosti a pomáha pri zlepšovaní stavu pokožky. 

  • Okrem toho, že pomáha pri rôznych kožných problémoch, Aloe Vera Gelly tiež pomáha pri zlepšovaní celkového stavu pokožky a udržuje ju hydratovanú a zdravú.
  • Tento vynikajúci produkt od Forever Living je vhodný pre všetky typy pokožky a môže byť použitý kedykoľvek, keď potrebujete účinnú pomoc pre vašu pokožku.
  • Vyskúšajte Aloe Vera Gelly a uvidíte rozdiel, aký môže spraviť pre vašu pokožku!
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Skladom
Kód: 3076
Značka: Forever Living
19,52 € 16,27 € bez DPH
Kategória: Osobná starostlivosť
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=061&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Jeho jemná, rýchlo sa vstrebávajúca textúra zanecháva Vašu pokožku jemnou a hladkou. Jeho prírodné zloženie zaručuje, že neobsahuje žiadne škodlivé látky.

Forever Living Aloe Vera Gelly krém je výborným prírodným produktom pre Vašu pleť a pokožku. Obsahuje vysoký podiel prírodného Aloe Vera gélu, ktorý má výnimočné hydratačné vlastnosti a je bohatý na vitamíny a minerály, ktoré poskytujú Vašej pokožke všetko potrebné pre jej zdravý vzhľad.

V minulosti sa Aloe Vera používalo hlavne na drobné poranenia kože. Mnoho ľudí ho dodnes pestuje doma, aby ho mali po ruke ako prvú pomoc na rany.

100% stabilizovaný aloe vera gél, ktorý získavame z vnútra listov aloe, spoľahlivo ošetruje citlivé tkanivo. Aloe Vera Gelly je vynikajúci prostriedok, ktorým ho dostanete do pokožky rovnako, ako keby ste aplikovali gél priamo z listu. Je to priesvitné želé určené na povrchové použitie, ktoré sa rýchlo vstrebe do pokožky a má úžasný upokojujúci účinok.

Od kúpeľne po lekárničku, od kuchyne po kemping - Aloe Vera Gelly je ideálnym spoločníkom pre vašu pokožku, keď potrebuje trochu viac starostlivosti.

Návod na použitie:

Starostlivo očistite pokožku na mieste, kde má byť Aloe Vera Gelly aplikované. Ak je to potrebné, aplikáciu opakujte.

Obsah:

118 ml

Zloženie

Aloe Barbadensis Gel (Stabilized Aloe Vera Gel - 84,8% hmotnostných), Water, Glycerin, Triethanolamine, Carbomer, Disodium EDTA, Citric Acid, Ascorbic Acid, Allantoin, Glycine Soja Oil, Tocopherol, Methylparaben, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Diazolidinyl Unrea

Späť do obchodu