Forever Aloe Vera Gél (1 liter) - čistý gél s Aloe Vera forever

Bohatý na vitamíny, minerály, enzýmy a aminokyseliny, ktoré podporujú imunitný systém, zlepšujú trávenie a detoxikujú organizmus. Forever Aloe Vera Gel je vynikajúci prírodný nápoj vyrobený z 100% čistej Aloe Vera.

Má prirodzené čistiace schopnosti, je silný antioxidant, pomáha pri kožných problémoch. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí chcú zlepšiť svoje zdravie a udržiavať si vitalitu a energiu po celý deň.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 3085
Značka: Forever Living
34,12 € 28,43 € bez DPH
Kategória: Nápoje
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=715&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Aloe vera má prirodzené čistiace schopnosti, ktoré pomáhajú tráviacemu traktu vstrebávať živiny z potravín, ktoré konzumujeme do krvného obehu a zároveň podporujú priateľský rast baktérií. Forever Aloe Vera Gel zaručuje, že si budete môcť vychutnať sviežu chuť nezriedeného gélu z aloe vera so všetkými silnými vlastnosťami aloe, tak ako to príroda zamýšľala 

Forever Aloe Vera Gel

Predstavte si, že rozkrojíte list aloe a konzumujete gél priamo z rastliny. Náš Forever Aloe Vera Gél je k tomu skutočne blízko.

Výživné látky v aloe pomáhajú podporovať imunitný systém. Acemannan je v skutočnosti jedným z kľúčových značiek používaných IASC na označenie kvality aloe vera a Forever Aloe Vera Gel má takmer dvojnásobné množstvo potrebné na certifikáciu! 

Forever Aloe Vera Gel je asepticky spracovaný, takže receptúra zostáva bez pridaných konzervačných látok a môže sa pochváliť úžasným 99,7 %-ným gélom z dužiny aloe vera. Balený v obaloch Tetra Pak vyrobených zo 100% recyklovateľných materiálov 

 

Späť do obchodu