Forever Aloe Vera Berry Nectar™ Mini (12 kusov) - mini nápoj s Aloe Vera a jahodami forever

Bohatý na vitamíny, minerály, enzýmy a aminokyseliny, ktoré podporujú imunitný systém, zlepšujú trávenie a detoxikujú organizmus. Forever Aloe Vera Gel je vynikajúci prírodný nápoj vyrobený z 100% čistej Aloe Vera.

Spojenie brusníc a sladkých jabĺk poskytuje prirodzenú, sladkú a sviežu chuť. Preukázalo sa, že antioxidančná sila v brusniciach je až 20-krát vyššia ako u vitamínu C. Brusnice rovnako obsahujú proanthocyanidin, ktorý pomáha pri ochrane močových ciest. Špeciálna jablková zložka quercetin je ďalším silným antioxidantom. Tieto úžasné ingrediencie plus 90,7 % čistý aloe vera gél robí z Forever Aloe Berry Nectar™ jasnú voľbu.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 3336
Značka: Forever Living
136,48 € 113,73 € bez DPH
Kategória: Nápoje
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=73512&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

 Spojenie brusníc a sladkých jabĺk poskytuje prirodzenú, sladkú a sviežu chuť.  Forever Aloe Berry Nectar (89%) patrí medzi výživové produkty s pravdepodobne najvšestrannejším použitím. Brusnice a sladké jablká poskytujú prirodzene štipľavú chuť. Brusnica obsahuje antioxidačnú silu, ktorá je 20-krát vyššia ako sila vitamínu C a obsahuje proantokyanidíny, ktoré okrem vitamínu C poskytujú podporu pre močové cesty.

Zlepšite si trávenie a potešte svoje chuťové poháriky pomocou Forever Aloe Berry Nectar 

Keď povieme, že Forever Aloe Berry Nectar obsahuje naše aloe vera, máme to na mysli. Tento nápoj obsahuje 90,7% stabilizovaného gélu z aloe vera z vnútorných listov spolu s koncentrátmi prírodných ovocných štiav na udržanie vášho imunitného systému a na udržanie prirodzenej energetickej hladiny. Aloe použitá v tomto lahodnom nápoji je ručne zbieraná z našich vlastných polí a je prvou svojho druhu, ktorá získala certifikát čistoty a účinnosti od Medzinárodnej rady pre aloe (Aloe Science Council) (IASC).

Brusnice a sladké jablká poskytujú prirodzene štipľavú chuť. Brusnica obsahuje antioxidačnú silu, ktorá je 20-krát vyššia ako sila vitamínu C a obsahuje proantokyanidíny, ktoré okrem vitamínu C poskytujú podporu pre močové cesty. Špeciálny fytonutrient Apple, kvercetín, je ďalším silným antioxidantom, ktorý pomáha urobiť z Forever Aloe Berry Nectar a zdravý a lahodný nápoj.

 

Späť do obchodu