Forever Freedom™ (1 liter) - nápoj pre pohybový aparát forever

Obsahuje vysokú koncentráciu aloe vera a ďalších zložiek, ktoré podporujú zdravie kĺbov a pohybového aparátu. Navyše, Forever Freedom obsahuje chondroitín sulfát a glukosamín sulfát, ktoré sú známe svojimi výhodami pre kĺby. Tento vynikajúci doplnok vám pomôže cítiť sa pružnejší a pohybovať sa bez obmedzení.

Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Skladom
Kód: 2336
Značka: Forever Living
49,74 € 41,45 € bez DPH
Kategória: Nápoje
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=196&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Je dokázané, že chondroitín, glukozamín a MSM podporujú správnu funkciu kĺbov, pohyblivosť a absorpciu nárazov a zároveň pomáhajú udržiavať zdravú chrupavku. Tieto tri dôležité zložky sa nachádzajú v prírode a vytvárajú vynikajúci súlad s nutrične silnými výhodami aloe vera.

Forever Freedom™

Forever Freedom má všetky výhody originálneho gélu Forever Aloe Vera Gel a obsahuje niečo navyše, vďaka čomu si ho obľúbite.

Sú to starostlivo vybrané zložky, ktoré sú známe ako podpora zdravých kĺbov a ako doplnok vášho aktívneho životného štýlu. Či už budete strihať koberec alebo potrebujete preťať cieľovú čiaru, siahnite najskôr po osviežujúcej fľaši Forever Freedom, ktorý vám poskytne správnu rovnováhu živín a pomôže vašim kĺbom cítiť sa silnými a namazanými!

Gél z aloe vera používaný vo Forever Living Freedom je ručne zbieraný z našich vlastných polí a spracovaný v priebehu niekoľkých hodín, aby ste získali najčerstvejší a najčistejší produkt, ktorý pomáha pri vstrebávaní živín, podporuje zdravé trávenie a poskytuje prírodný zdroj energie. 

Dávkovanie:

Denne vypite 3 dávky po 40 ml. Každú dávku zmiešajte s 240 ml vody alebo džúsu. Pred použitím jemne pretrepte. Po otvorení skladujte v chladničke. Produkt nie je určený pre deti do troch rokov. Užívanie prípravku konzultujte so svojim lekárom, ak ste tehotná, dojčiaca, alebo si to vyžaduje váš zdravotný stav. 

Obsah:

1 liter

Zloženie

Stabilizovaný aloe vera gél – džús, stabilizátor (sorbitol), zvýrazňovač vône a chuti (prírodný koncentrát pomarančového džúsu), sladidlo (fruktóza), síran glukozamínu, síran chondroitínu, zvýrazňovač vône a chuti (prírodná pomarančová príchuť), metylsulfonylmetán, antioxidant (kyselina askorbová), zvýrazňovač vône a chuti (kyselina citrónová), konzervačná látka (benzoan sodný), antioxidant (tokoferol). Obsahuje kôrovce (morské raky, kraby). 

Späť do obchodu