Forever Aloe Berry Nectar (1 liter) - nápoj s Aloe Vera a brusnicami forever

Koncentrát gélu z rastliny Aloe Vera, ktorého zvyšných 11 % zloženia tvorí obohacujúca zložka brusnicovej a jablkovej šťavy. Táto kombinácia samozrejme nie je náhodná, nakoľko vzájomné pôsobenie oboch zložiek podporuje ich výsledný ozdravujúci efekt. 

Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Skladom
Kód: 2267
Značka: Forever Living
34,12 € 28,43 € bez DPH
Kategória: Nápoje
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=734&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Spojenie brusníc a sladkých jabĺk poskytuje prirodzenú, sladkú a sviežu chuť.  Forever Aloe Berry Nectar (89%) patrí medzi výživové produkty s pravdepodobne najvšestrannejším použitím. Brusnice a sladké jablká poskytujú prirodzene štipľavú chuť. Brusnica obsahuje antioxidačnú silu, ktorá je 20-krát vyššia ako sila vitamínu C a obsahuje proantokyanidíny, ktoré okrem vitamínu C poskytujú podporu pre močové cesty.

Zlepšite si trávenie a potešte svoje chuťové poháriky pomocou Forever Aloe Berry Nectar 

Keď povieme, že Forever Aloe Berry Nectar obsahuje naše aloe vera, máme to na mysli. Tento nápoj obsahuje 90,7% stabilizovaného gélu z aloe vera z vnútorných listov spolu s koncentrátmi prírodných ovocných štiav na udržanie vášho imunitného systému a na udržanie prirodzenej energetickej hladiny. Aloe použitá v tomto lahodnom nápoji je ručne zbieraná z našich vlastných polí a je prvou svojho druhu, ktorá získala certifikát čistoty a účinnosti od Medzinárodnej rady pre aloe (Aloe Science Council) (IASC).

Brusnice a sladké jablká poskytujú prirodzene štipľavú chuť. Brusnica obsahuje antioxidačnú silu, ktorá je 20-krát vyššia ako sila vitamínu C a obsahuje proantokyanidíny, ktoré okrem vitamínu C poskytujú podporu pre močové cesty. Špeciálny fytonutrient Apple, kvercetín, je ďalším silným antioxidantom, ktorý pomáha urobiť z Forever Aloe Berry Nectar a zdravý a lahodný nápoj.

 

Späť do obchodu