Forever Aloe Peaches Mini (12 kusov) - mini nápoj s Aloe Vera a broskyňou forever

Podporuje trávenie a imunitu a dodávajú energiu. Forever Aloe Peaches™ s 84,5% Aloe Vera gélu a prírodnou broskyňovou príchuťou v mini baleniach sú ideálnym spoločníkom na cesty. 

Doprajte si sladkú chuť na slnku dozretých broskýň a vychutnajte si výhody antioxidantov.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 3330
Značka: Forever Living
136,48 € 113,73 € bez DPH
Kategória: Nápoje
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=77812&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Spoločnosť Forever spojila sladkú a šťavnatú chuť broskýň zrejúcich na slnku so všetkými výhodami čistého vnútorného listu aloe vera gélu. Výsledkom je chutný nápoj, ktorý nielen pomáha pri trávení, ale je nabitý výživnými látkami a antioxidantmi.

Tento nápoj sviežej chuti vylepšený prírodným broskyňovým pyré, vynikajúci pre deti i dospelých, znamená, že nielenže ochutnáte jasnú broskyňovú príchuť, budete sa tiež cítiť broskyňovo!

Forever Aloe Peaches

Forever Aloe Peaches je skvelý spôsob, ako piť svoje každodenné aloe. Tento nápoj obsahuje 84,5% stabilizovaného gélu z vnútorného listu aloe vera spárovaného s prírodným broskyňovým pyré pre udržanie vášho imunitného systému a udržanie prirodzenej energetickej hladiny. Použitá aloe je ručne zbieraná z našich vlastných polí a je prvou svojho druhu, ktorá získala certifikát čistoty a účinnosti od Medzinárodnej vedeckej rady pre aloe (IASC).

Aloe vera má prirodzené čistiace schopnosti, ktoré pomáhajú tráviacemu traktu vstrebávať živiny z potravín, ktoré konzumujeme, do krvného obehu, a zároveň podporujú priateľský rast baktérií. Unikátny polysacharid, acemannan a ďalšie výživné látky v aloe pomáhajú modulovať a podporovať imunitný systém.

Forever Aloe Peaches je asepticky spracovaná, takže receptúra zostáva bez pridaných konzervačných látok a je zabalená v obaloch Tetra Pak vyrobených zo 100% recyklovateľných materiálov, aby ste si mohli vychutnať sviežu chuť nezriedeného gélu z aloe vera so všetkými silnými vlastnosťami aloe presne tak, ako to zamýšľala príroda.

 

Späť do obchodu