Aloe Blossom Herbal Tea™

Náš bylinkový čaj Aloe Blossom Herbal Tea je vašou vstupenkou na cestu upokojujúceho relaxu. Oddýchnite si, vyložte si nohy a nechajte denný tlak ustúpiť. Vychutnávajte si pikantnú arómu zázvoru a škorice vyváženú jemnými sladkými tónmi harmančeka a pomarančovej kôry.

Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Skladom
Kód: 435
Značka: Forever Living
22,87 € 19,06 € bez DPH
Kategória: Nápoje
External: https://shop.foreverliving.com/retail/shop/shopping.do?itemCode=200&task=viewProductDetail
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Harmanček je prírodne lahodný kvet, ktorý má silu na upokojenie a relaxáciu. Zázvor a pomarančová kôra dokonale dopĺňajú chuť harmančeka, poskytujú osviežujúcu komplexnosť a chuť a zároveň pôsobia upokojujúco na žalúdok. Sypaná škorica spája všetky úžasné chute a arómy.

Pridanie kvetov aloe robí z tohto čaju skutočne výnimočný zážitok kedykoľvek počas dňa, či už ľadový alebo horúci. Kvety sa zbierajú ručne z našich polí a pridávajú sa do zmesi s našimi ďalšími kľúčovými ingredienciami.

Bylinkový čaj Aloe Blossom Herbal Tea je špeciálne vyvinutý tak, aby pomohol vašej mysli a telu cítiť sa uvoľnene. Každé čajové vrecúško je jednotlivo zabalený, aby bola zabezpečená jeho sviežosť. Zakaždým keď ho otvoríte, privíta vás vôňa lákavých korení a kvetinové a sladké arómy, ktoré vám pomôžu cítiť sa uvoľnenejšie a pokojnejšie. 

OBSAH

25 individuálnych čajových vrecúšok (37g) 

NÁVOD NA POUŽITIE

Čaj Aloe Blossom Herbal sa môže piť podľa chuti, horúci aj chladený. Úplný popis dávkovania a prípravy nájdete na každej krabičke.

ZLOŽENIE

škorica, pomarančová kôra, klinčeky, list ostružiny, nové korenie, fenikel, zázvor, kardamón, kvety aloe, Gymnema Sylvestre, harmanček. 

Späť do obchodu