Forever Aloe Mango™ (1 liter) - nápoj s Aloe Vera a mangom forever

priaznivé účinky na trávenie, detoxikáciu a podporu imunitného systému. Obsahuje tiež vitamíny a minerály, ktoré sú dôležité pre vaše zdravie a pohodu. Nápoj je ideálny na pitie kedykoľvek počas dňa a je skvelým zdrojom hydratácie a výživy pre vaše telo.

Vyskúšajte Forever Aloe Mango a užite si príjemnú chuť a zdravotné prínosy Aloe Vera.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 3337
Značka: Forever Living
34,12 € 28,43 € bez DPH
Kategória: Nápoje
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=736&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Čo je lepšie ako šťavnatá sladkosť dokonale vyzretého manga? Čo tak skombinovať toto lahodné a zdravé ovocie s čistým aloe vera z našich vlastných polí? Úplne nový Forever Aloe Mango dodáva našej rade lahodných a zdravých nápojov z aloe vera tropický nádych, ktorý vám prinesie to najlepšie z prírody. 

Aloe vera má prirodzené čistiace schopnosti, ktoré pomáhajú telu vstrebávať živiny. Unikátny polysacharid, acemannan a ďalšie výživné látky v aloe pomáhajú podporovať trávenie a imunitný systém.

Forever Aloe Mango

Forever Aloe Mango ponúka všetky výhody našej vlajkovej lode Forever Aloe Vera gélu s 86 % čistým aloe vera a extra výťažkom a chuťou z prírodného tropického mangového pyré. Mangá sú plné živín a obsahujú dôležité vitamíny. Ovocie použité vo Forever Aloe Mango sa zberá vo vrcholnej zrelosti, aby sa zabezpečilo, že bohatá chuť a obsah výživných látok dosiahnu správnu hladinu.

Rovnako ako všetky naše gélové nápoje z aloe vera, aj Forever Aloe Mango je asepticky spracované, takže receptúra neobsahuje pridané konzervačné látky, a je zabalená v obaloch Tetra Pak vyrobených zo 100% recyklovateľných materiálov, aby ste si mohli vychutnať čerstvú chuť gélu z aloe vera so všetkými silnými vlastnosťami aloe presne tak, ako to zamýšľala príroda. 

 

Späť do obchodu