Forever Aloe-Jojoba Conditioner (296 ml) - balzam s Aloe Vera a jojobovým olejom

Aloe-Jojoba kondicionér zjemňuje, vyhladzuje a robí vlasy lepšie upraviteľnými, pričom zároveň vyživuje do hĺbky a zvyšuje hydratáciu vlasov a vlasovej pokožky bez pridaných sulfátov.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 360
Značka: Forever Living
28,13 € 23,44 € bez DPH
Kategória: Osobná starostlivosť
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=641&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Využite silu prírodných ingrediencií a užite si pocit dokonale vyživených, lesklých a hladkých vlasov.

• Ľahký kondicionér pre každý typ vlasov
• Zjemňuje a uhladzuje vlasy
• Podporuje hydratáciu vlasov a pokožky hlavy
• Dodáva vlasom hebkosť a oslnivý lesk pomocou troch rôznych olejov
• Šetrný k pokožke hlavy

Hydratačná hĺbková starostlivosť na rozžiarenie vlasov zlepšuje kvalitu vlasov a uľahčuje rozčesávanie. Aloe-Jojoba kondicionér hĺbkovo vyživuje a podporuje hydratáciu vlasov a pokožky hlavy bez pridania sulfátov.

Naše ľahké zloženie je ideálne na každodenné použitie a obsahuje tri rôzne oleje, ktoré hydratujú bez toho, aby zaťažovali vlasy. Jojobový olej je bohatý na prírodné tuky, posilňuje vlasy a podporuje ich hrúbku. Arganový olej, nazývaný „tekuté zlato Maroka“, vyživuje vlasy antioxidačnou silou vitamínu E. Pridali sme tiež šípkový olej, ktorý udržuje vlasy hebké a hydratované a zároveň ich posilňuje pomocou vitamínov C, E a B.

Hlavnou účinnou zložkou Aloe Jojoba kondicionéra je stabilizovaný gél z aloe vera z našich vlastných polí. Náš vnútorný listový aloe vera obsahuje 75 aktívnych zložiek, ktoré pomáhajú tomuto kondicionéru zjemniť pokožku hlavy a dosiahnuť prirodzený lesk vašich vlasov.

 

Forever Aloe Jojoba kondicionér vytvára dokonalé prepojenie s Aloe Jojoba šampónom pričom tak zlepšuje rozčesateľnosť vlasov a zároveň vyhládza pramene, aby uľahčil tak ich úpravu. Tento uhladzujúci kondicionér má rovnakú znamenitú vôňu ako náš Aloe-Jojoba šampón: tropické ovocie, sladená sladká smotana a melón. Jeho zloženie je neutrálne z hľadiska pohlavia a veku, takže je ideálny pre celú rodinu. Doprajte svojim vlasom to najlepšie z toho, čo príroda ponúka, s Forever Aloe-Jojoba kondicionérom.

 

OBSAH
296 ml


NÁVOD NA POUŽITIE
Po umytí Aloe-Jojoba šampónom vmasírujte AloeJojoba kondicionér do vlasov a nechajte pôsobiť 2 až 3 minúty. Dôkladne opláchnite. Pre dosiahnutie vyššieho lesku opláchnite vlažnou vodou

 

Späť do obchodu