Forever Bright™ Toothgel (130 g) - zubná pasta s Aloe Vera

Jemný zubný gél je namiešaný na báze 100% aloe vera gélu so včelím propolisom s príchuťou mäty. Zabraňuje vzniku zápalu zubov a zubného povlaku. Neobsahuje fluór. Vhodný na citlivé zuby a pri paradentóze. Redukuje krvácavosť ďasien.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 363
Značka: Forever Living
10,14 € 8,45 € bez DPH
Kategória: Osobná starostlivosť
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=028&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Pokročilá sila na čistenie zubov pre celú rodinu.

• pre svieži a čistý pocit
• bez fluóru
• obsahuje včelí propolis
• osviežujúca prírodná chuť mäty

Zubná pasta Forever Bright kombinuje aloe vera s prírodným zložením pre čisté zuby, svieži dych a osviežujúcu chuť. Naše zloženie neobsahuje fluór, takže si celá vaša rodina môže vychutnať kombináciu prírodnej mäty priepornej a mäty skorocelovej s penivou textúrou, vďaka ktorej budú vaše ústa svieže a čisté.

Tento inovatívny zubný gél je vyrobený pomocou stabilizovaného gélu z aloe vera z vlastných polí spoločnosti Forever a môže vám pomôcť v boji proti zubnému povlaku. Forever Bright obsahuje aj včelí propolis, o ktorom sa preukázalo, že pomáha podporovať zdravie ďasien a predchádzať zápachu z úst.

Spoločnosť Forever, viedla roky výskum, spolupracovala s vedcami a zubármi na vytvorení dokonalého receptu na báze aloe, ktorý je bezpečný a efektívny pre celú rodinu.

Bez vedľajších účinkov je Forever Bright skvelou voľbou pre vegetariánov. Čistenie zubov dvakrát denne a udržiavanie vyváženej stravy je najlepší spôsob, ako zabezpečiť, aby vaše zuby vyzerali a cítili sa skvele. Náš zubný gél je dokonalým doplnkom vašej každodennej rutiny.

 

HMOTNOSŤ
130g


NÁVOD NA POUŽITIE
Vyčistite si po jedle zuby gélom Forever Bright Toothgel pre žiarivé biele zuby a svieži dych

Späť do obchodu