Forever Active HA™ (60 kapsúl) - doplnok pre zdravie kĺbov forever

Podporte svoje kĺby a udržujte športový životný štýl s Forever Active HA™. Zázvor, kurkuma a kyselina hyalurónová pomáhajú hydratovať pokožku a podporovať správnu funkciu kĺbov. Udržte sa v pohybe s touto pokročilou zmesou zložiek a užívajte si optimálnu pohyblivosť a zdravie kĺbov.

Môžeme doručiť do:
6.12.2023
Skladom
Kód: 2321
Značka: Forever Living
42,17 € 35,14 € bez DPH
Kategória: Osobná starostlivosť
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=264&distribID=421000004778

Športovci už dlho považujú zázvorový olej a koreň kurkumy za pomoc pri podpore správnej funkcie kĺbov. Tieto zložky hrajú dôležitú úlohu v prípravku Forever Active HA® spolu s účinným prídavkom kyseliny hyalurónovej (HA).

Forever Active HA™

Podporte svoje kĺby a udržujte svoj športový životný štýl na vysokej úrovni s Forever Active HA. Táto pokročilá zmes zložiek, ktoré pomáhajú kĺbom, ako je zázvor a kurkuma, je skvelým doplnkom, ktorý vám pomôže udržať sa v pohybe.

Kyselina hyalurónová je špeciálny proteín vytvorený v našom tele, ktorý pracuje s našimi kĺbami. Naše inovatívne zloženie používa jedinečnú formu nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej. Okrem podpory zdravia a funkcie kĺbov táto látka podporuje hydratáciu pokožky. Udržiavanie aktívneho životného štýlu je hlavnou “ingredienciou” pre lepší vzhľad a dobrý pocit. Skúste užívať Forever Active HA s našim Forever Freedom, aby ste podporili optimálnu pohyblivosť a funkciu svojich kĺbov! 

Dávkovanie:

Vezmite si dve kapsule denne 

Obsah:

60 kapsúl

Zloženie

sójový olej, želatína, glycerín, žltý včelí vosk, maltodextrín, purifikovaná voda, oxid zinočnatý a lecitín, komplex kyseliny hyaluronovej, ďumbierový olej, kurkuma. 

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí
Späť do obchodu