Forever Arctic Sea™ (120 kapsúl) - doplnok s omega-3 mastnými kyselinami forever

Vyvážená zmes omega-3 mastných kyselín z rýb a omega-9 z olivového oleja. Podporí vaše srdce, mozog a oči. Kombinácia DHA a EPA pomáha udržiavať zdravú hladinu cholesterolu a krvného tlaku. Zabezpečte si zdravie s Forever Arctic Sea.

Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Skladom
Kód: 2339
Značka: Forever Living
38,32 € 31,93 € bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=376&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Pokročilá výživa, ktorá vám dodá silu mora. Forever Living Arctic Sea obsahuje našu exkluzívnu zmes olejov, ktoré vám poskytujú dokonale vyvážený doplnok omega-3.

Forever Arctic Sea™

Oleje z rýb a kalamárov poskytujú dokonalú harmóniu EPA a DHA omega- 3 mastných kyselín, ktoré vášmu telu nemôžu chýbať. Zatiaľ čo výskum ukazuje, že omega-3 poskytujú širokú škálu výhod pre človeka, v našom tele sa netvoria prirodzene. Samotné jedlo často nestačí na dosiahnutie správnej rovnováhy EPA a DHA, najmä ak morské plody nie sú bežnou súčasťou našej stravy.

Naše omega-3 sme získavali z nie jedného, ale zo štyroch čistých rybích olejov z tresky, lososa, sardely a sardinky, aby sme využili ich jedinečné výživové výhody. Omega-3 mastné kyseliny podporujú zdravie v kľúčových oblastiach tela vrátane kardiovaskulárnych a imunitných funkcií. Výskum tiež ukázal, že DHA môže podporovať náladu, emočné zdravie a optimálnu činnosť mozgu.

Doprajte svojmu telu výživu, ktorú mu môže poskytnúť iba more. 

Dávkovanie:

Dve kapsule s jedlom trikrát denne 

Obsah:

120 kapsúl

Zloženie

Prírodný rybí olej, želatína, kalamárový olej (mäkkýše), olivový olej, zvlhčovadlo (glycerol), voda, prírodný citrónový olej (Citrus medica limonum), prírodný limetkový olej (Citrus aurantifolia), antioxidant (d-alfa-tokoferol). Informácia pre alergikov: alergény sú vyznačené tučne

 

Späť do obchodu