Forever Arctic Sea™ (120 kapsúl) - doplnok s omega-3 mastnými kyselinami forever

Vyvážená zmes omega-3 mastných kyselín z rýb a omega-9 z olivového oleja. Podporí vaše srdce, mozog a oči. Kombinácia DHA a EPA pomáha udržiavať zdravú hladinu cholesterolu a krvného tlaku. Zabezpečte si zdravie s Forever Arctic Sea.

Môžeme doručiť do:
6.12.2023
Skladom
Kód: 2339
Značka: Forever Living
38,32 € 31,93 € bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=376&distribID=421000004778

Pokročilá výživa, ktorá vám dodá silu mora. Forever Living Arctic Sea obsahuje našu exkluzívnu zmes olejov, ktoré vám poskytujú dokonale vyvážený doplnok omega-3.

Forever Arctic Sea™

Oleje z rýb a kalamárov poskytujú dokonalú harmóniu EPA a DHA omega- 3 mastných kyselín, ktoré vášmu telu nemôžu chýbať. Zatiaľ čo výskum ukazuje, že omega-3 poskytujú širokú škálu výhod pre človeka, v našom tele sa netvoria prirodzene. Samotné jedlo často nestačí na dosiahnutie správnej rovnováhy EPA a DHA, najmä ak morské plody nie sú bežnou súčasťou našej stravy.

Naše omega-3 sme získavali z nie jedného, ale zo štyroch čistých rybích olejov z tresky, lososa, sardely a sardinky, aby sme využili ich jedinečné výživové výhody. Omega-3 mastné kyseliny podporujú zdravie v kľúčových oblastiach tela vrátane kardiovaskulárnych a imunitných funkcií. Výskum tiež ukázal, že DHA môže podporovať náladu, emočné zdravie a optimálnu činnosť mozgu.

Doprajte svojmu telu výživu, ktorú mu môže poskytnúť iba more. 

Dávkovanie:

Dve kapsule s jedlom trikrát denne 

Obsah:

120 kapsúl

Zloženie

Prírodný rybí olej, želatína, kalamárový olej (mäkkýše), olivový olej, zvlhčovadlo (glycerol), voda, prírodný citrónový olej (Citrus medica limonum), prírodný limetkový olej (Citrus aurantifolia), antioxidant (d-alfa-tokoferol). Informácia pre alergikov: alergény sú vyznačené tučne.

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí
Späť do obchodu