Forever Fiber (30 vrecúšok) - vlákninový doplnok forever

Prášok s rozpustnými vlákninami, ktorý pomáha udržiavať zdravé trávenie a regulovať hladinu cholesterolu v krvi. Obsahuje jednoduché sacharidy a vlákninu z ovsa a aceroly, ktoré podporujú rast priateľských baktérií v črevách a zlepšujú trávenie potravy. Príjem Forever Fiberu prispieva k celkovému zdraviu a wellnessu.

Môžeme doručiť do:
6.12.2023
Skladom
Kód: 2342
Značka: Forever Living
27,23 € 22,69 € bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=464&distribID=421000004778

Vrecúška Forever Fiber sú pripravené pomôcť vám získať dennú vlákninu, keď potrebujete. Príjemná funguje dobre s akýmkoľvek nápojom, vrátane vašich obľúbených nápojov z aloe vera.

Forever Forever Fiber™

Niet pochýb o tom, že vláknina je rozhodujúcou súčasťou zdravej výživy. Napriek všetkým požiadavkám každodenného života nie je vždy možné získať dostatok vlákniny iba z jedla. Ďalšou nevýhodou je, že potraviny bohaté na vlákninu sú zvyčajne tiež bohaté na kalórie!

Každý balíček vám poskytne rovnaké množstvo vlákniny ako šálka a pol hnedej ryže alebo dva plátky celozrnného toastu bez kalórií alebo sacharidov! Forever Fiber je vynikajúci medzi jedlami, pretože môže prispievať k pocitom plnosti, a preto vám pomáha kontrolovať chuť do jedla. Obsahuje prebiotickú vlákninu, ktorá pomáha posilňovať a podporovať dobré baktérie. Je to skvelý spôsob, ako doplniť stravu a vyvážiť svoj zdravší životný štýl.

Pretože vláknina podporuje optimálne zdravie a tráviace funkcie, odborníci odporúčajú prijať okolo 30 gramov tejto denne. Väčšina ľudí konzumuje iba polovicu tohto množstva. Vďaka Forever Fiber je neuveriteľné ľahké splniť ideálne denné odporúčanie kdekoľvek a kedykoľvek. 

Dávkovanie:

Užite jedno vrecúško denne. Najlepšie vysypať obsah jedného vrecúška do pohára, pridať Forever Aloe Gel, vodu, alebo iný nápoj a dôkladne premiešať. 

Obsah:

30 vrecúšok 

Zloženie

Patentovaná zmes Forever Fiber (akáciová guma, rozpustná kukuricná vláknina, rozpustný kukuricný dextrin, fruktooligosacharidy). 

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí
Späť do obchodu