Forever Marine Collagen - kolagénový doplnok forever

Forever Marine Collagen používa vedecky pokročilú morskú kolagénovú bázu, ktorá je v porovnaní s inými formami biologicky dostupnejšia a ľahko sa v tele vstrebáva.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 2447
Značka: Forever Living
98,88 € 82,40 € bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=613&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Ak ste sa rozhodli pridať kolagén do svojej každodennej starostlivosti o pleť, nevyberajte žiadny výrobok z regálu obchodu. Vyberte si najefektívnejšiu, biologicky dostupnou formu v podobe Forever Marine Collagen.

Forever Marine Collagen ™ 

Kolagén sa rýchlo stáva povinnou súčasťou každodennej starostlivosti o pleť. A keďže čoraz viac ľudí kolagén používa, chcú efektívnejší spôsob ako z každej kvapky vyťažiť maximum. Forever Marine Collagen používa vedecky pokročilú morskú kolagénovú bázu, ktorá je v porovnaní s inými formami biologicky dostupnejšia a ľahko sa v tele vstrebáva.

To znamená, že Forever Marin Collagen odporúčame otvoriť a vypiť priamo z vrecúška, ale môžete ho aj zmiešať s vašim obľúbeným nápojom. Už to nemôže byť jednoduchšie. Podporte hydratáciu svojej pokožky, jej textúru a udržiavajte ju zdravú zvnútra.

Okrem morského kolagénu sme pridali aj extrakt z čierneho korenia, bobule goji a extrakt zo zeleného čaju, ktoré pomáhajú chrániť pokožku a bojovať proti voľným radikálom. Forever Marine Collagen tiež dodáva zinok, ktorý zohrá úlohu pri podpore zdravých kostí, vlasov a nechtov.

Zinok sa tiež perfektne doplňuje s kolagénom, pretože obe zložky ukázali, že podporujú udržiavanie spojivových tkanív v kĺboch a koži.

Dávkovanie:

Vypite jedno vrecúško denne

Obsah:

30 x 15 m

 

Späť do obchodu