Forever Marine Collagen - kolagénový doplnok forever

Forever Marine Collagen používa vedecky pokročilú morskú kolagénovú bázu, ktorá je v porovnaní s inými formami biologicky dostupnejšia a ľahko sa v tele vstrebáva.

Môžeme doručiť do:
6.12.2023
Skladom
Kód: 2447
Značka: Forever Living
98,88 € 82,40 € bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=613&distribID=421000004778

Ak ste sa rozhodli pridať kolagén do svojej každodennej starostlivosti o pleť, nevyberajte žiadny výrobok z regálu obchodu. Vyberte si najefektívnejšiu, biologicky dostupnou formu v podobe Forever Marine Collagen.

Forever Marine Collagen ™ 

Kolagén sa rýchlo stáva povinnou súčasťou každodennej starostlivosti o pleť. A keďže čoraz viac ľudí kolagén používa, chcú efektívnejší spôsob ako z každej kvapky vyťažiť maximum. Forever Marine Collagen používa vedecky pokročilú morskú kolagénovú bázu, ktorá je v porovnaní s inými formami biologicky dostupnejšia a ľahko sa v tele vstrebáva.

To znamená, že Forever Marin Collagen odporúčame otvoriť a vypiť priamo z vrecúška, ale môžete ho aj zmiešať s vašim obľúbeným nápojom. Už to nemôže byť jednoduchšie. Podporte hydratáciu svojej pokožky, jej textúru a udržiavajte ju zdravú zvnútra.

Okrem morského kolagénu sme pridali aj extrakt z čierneho korenia, bobule goji a extrakt zo zeleného čaju, ktoré pomáhajú chrániť pokožku a bojovať proti voľným radikálom. Forever Marine Collagen tiež dodáva zinok, ktorý zohrá úlohu pri podpore zdravých kostí, vlasov a nechtov.

Zinok sa tiež perfektne doplňuje s kolagénom, pretože obe zložky ukázali, že podporujú udržiavanie spojivových tkanív v kĺboch a koži.

Dávkovanie:

Vypite jedno vrecúško denne

Obsah:

30 x 15 ml

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí
Späť do obchodu