Vit♀lize™ Women 60 kapsúl - doplnok pre ženy forever

Výživový doplnok určený špeciálne pre ženy. Obsahuje patentovanú zmes s brusnicou a silnými bylinami, ktoré podporujú hormonálnu rovnováhu, zdravie močových ciest a zdravé reprodukčné funkcie.  Podajte svojmu telu výživu, ktorá zohľadňuje vaše jedinečné potreby.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 2330
Značka: Forever Living
38,32 € 31,93 € bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=375&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Vit♀lize poskytuje vyváženú podporu špeciálne vyvinutú pre ženy. Naša patentovaná zmes obsahujúca klinicky overenú brusnicu a silné byliny spolu s kľúčovými vitamínmi, bola starostlivo vybraná, aby presne určila jedinečné výživové potreby ženy.

Prášok z bobúľ, jablkový prášok, mučenka a vitamíny skupiny B podporujú hormonálnu rovnováhu. Pridali sme tiež základné vitamíny a živiny, ktoré nám bežne “odoberajú” stres a lieky, ako antikoncepcia a hormonálna substitučná liečba.

Vit♀lize™ Women

Použitie patentovaného brusnicového prášku dodáva zdravé výživné látky do dolného gastrointestinálneho traktu s mechanizmom uvoľňovania, ktorý ho chráni pred žalúdočnou kyselinou pre lepšiu absorpciu. Je klinicky dokázané, že energicky balená brusnica podporuje zdravie močových ciest.

Pridali sme aj vitamíny a minerály ako železo, horčík a vitamíny skupiny B na podporu zdravých reprodukčných orgánov a vitamín D na zdravie vaječníkov. Doprajte svojmu telu výživu, ktorá je pre vás zostavená s ohľadom na vaše jedinečné potreby.

Dávkovanie:

Vezmite si dve kapsule denne 

Obsah:

60 kapsúl

Zloženie

Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), bisglycinát horečnatý, brusnicový prášok (Vaccinium macrocarpon), uhličitan vápenatý, zahusťovadlo (hydroxypropylmetylcelulóza), činidlo proti zapekaniu (kyselina stearová), kyselina askorbová, plnivo (sodná sol kroskarmelózy), alfa-tokoferylacetát, modifikovaný kukuričný škrob, oxid kremičitý), zahusťovadlo (sodná sol kroskarmelózy, karboxymetylcelulóza sodná), činidlo proti zapekaniu (oxid kremičitý), d-alfa-tokoferylacetát, dextrín, dextróza, citrát), jablkový prášok (Passeria incarnata), Schizandra chinensis, železnatý bisglycinát, emulgátor (stearan horecnatý), vitamín D3 (cholekalciferol, modikovaný kukuričný škrob, sacharóza), pyridoxín hydrochlorid, vitamín B12 (kyanokobalamín, fosforečňan vápenatý), kyselina listová.

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Späť do obchodu