Forever Lycium Plus™ - doplnok s goji bobuľami forever

Lycium, po stáročia používané čínske ovocie, môže zlepšiť kvalitu pleti, udržiavať životnú energiu a dobrý zrak. Skombinované s doteraz najúčinnejším známym antioxidantom – extraktom bioflavonoidov zo sladkého drievka – je bohaté na aminokyseliny, vitamíny a predstavuje mimoriadne účinný prípravok pre boj s voľnými radikálmi.ivočíchov.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 3341
Značka: Forever Living
43,93 € 36,61 € bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=072&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Podporte svoje telo ako nikdy predtým pomocou najnovších vedeckých pokrokov a nových, klinicky študovaných probiotických kmeňov. Forever Active Pro-B, navrhnutý na podporu zdravého tráviaceho systému, obsahuje FloraActive - rad prospešných probiotických kmeňov z Kodanskej fakultnej nemocnice, ktorá je lídrom v oblasti gastroenterológie.

Forever Active Pro-B™ 

Vďaka patentovanej zmesi 6 rôznych kmeňov poskytuje probiotikum Forever Active Pro-B 8 miliárd CFU na dávku. Tieto kmene boli skúmané a vyberané na základe ich prospešných vlastností, klinického výskumu a ich schopnosti pracovať synergicky. Probiotiká obsahujú aj prebiotickú vlákninu na udržanie probiotík počas skladovania, prepravy a dodania do čreva.

Prebiotiká poskytujú ideálne prostredie na to, aby probiotikum fungovalo a prosperovalo. Vybranou prebiotickou vlákninou je fruktooligosacharid s krátkym reťazcom, o ktorom je známe, že podporuje fermentáciu zdravých baktérií použitých v zložení Forever Active Pro-B.

Do receptúry sme pridali aj zinok, aby sme poskytli ďalšiu vrstvu podpory pre vašu imunitu. Štúdie ukazujú, že zinok podporuje zdravú imunitu a podporuje metabolizmus. 

Doprajte svojmu telu pokročilú podporu trávenia pomocou klinicky študovaných prísad, keď si vyberiete Forever Active Pro-B! 

Dávkovanie:

Jednu kapsulu denne zapite vodou 30 minút pred jedlom. 

Obsah:

30 kapsúl

Zloženie

Hydrolyzovaný kukuričný dextrín, zahusťovadlo (hydroxypropylmetylcelulóza), fruktooligosacharidy, B. lactis, zinočnatý glukonát, L. rhamnosus, L. reuteri, L. acidophilus, látka proti zapekaniu (stearát horecnatý/horecnatý), B. longum, B. bidum, farbivo, látka proti zapekaniu (oxid kremicitý/kremičitý). 

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Späť do obchodu