Forever Daily Multivitamín (60 tabliet) - multivitamínový doplnok forever

Poskytuje široké spektrum vitamínov, minerálov a stopových prvkov pre celkové zdravie a pohodu. Tento vysoko kvalitný multivitamín podporuje normálnu funkciu imunitného systému, srdca, mozgu a očí a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. S vysokou absorpciu a bio-dostupnosťou, Forever Multivitamin vám pomôže zabezpečiť si dôležité výživové zložky, ktoré vaše telo potrebuje pre optimálne zdravie a výkon.

Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Skladom
Kód: 3099
Značka: Forever Living
24,26 € 20,22 € bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=439&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Forever Daily - Pokročilý multivitamín so silou aloe - 60 tabliet
 

Aj vyvážená strava môže zanechať medzery v príjme živín a vitamínov. Forever Daily poskytuje jednoduchý spôsob, ako vyplniť tieto medzery. Jeho zmes obsahuje 55 vitamínov a minerálov z prírodných zdrojov, ktoré vyplnia medzery vo výžive a pomôžu vám vyzerať a cítiť sa lepšie. Obsahuje tiež našu zmes Forever FVX20, inovatívnu fúziu fytonutrientov a bioflavonoidov získaných z ovocia a zeleniny.

Správna výživa nie je len o tom, koľko vitamínov prijímate, ale aj o tom, ako vaše telo tieto živiny absorbuje. Náš exkluzívny AOS Complex je kombináciou aloe, vitamínov, minerálov, aminokyselín a aloe polysacharidov, špeciálne navrhnutých na zlepšenie využitia základných živín v tele.

Zloženie:

 Bisulfát vápenatý (vápnik), stabilizátor (mikrokryštalická celulóza), bisglycinát horečnatý (horčík), citrusové (Citrus aurantium L.) bioflavanoids, zmes ovocia a zeleniny [jablčný prášok (Malus domestica), červený paprikový prášok (Beta vulgaris L.) prášok z kukurica (Brassica oleracea capitate), špenátový prášok (Spinacia oleracea L), jablčný prášok), prášok z cibule (Allium cepa), mangostanový prášok (Garcinia mangostana L.), prášok z akaritu (Euterpe oleracea Mart.), prášok z ostružiny ( Rubus fruticosus L.), prášok z granátového jablka (Punica granatum), prášok z čučoriedkového (Vaccinium corymbosum) (Cucurbita pepo), hroznový prášok (Vitis vinifera), kyselina l-askorbová (vitamín C), prášok z brokolice (Brassica oleracea italica ), prášok z kadere (Brassica oleracea var. acephala), činidlo proti špekulácii (kyselina stearová, sodná soľ kroskarmelózy), železitý bisglycinát (železo), d-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), bisglycinát zinočnatý, luteín, nikotínamid (niacín)), betakarotén (vitamín A), pantothenát d-vápenatý (kyselina pantoténová), jodid draselný (jód), glazúra (sodná soľ karboxymetylcelulózy, dextrín, glukóza, triglyceridy stredne dlhého reťazca, citran-sodná) bisglycinát (mangán), d-biotín (biotín), koenzým Q10, prášok aloe vera, zeaxantín, cholekalciferol (vitamín d), hesperidín, riboflavín (riboflavín), pyridoxín hydrochlorid; pyridoxal 5’-fosfát (vitamín B6), tiamín hydrochlorid (tiamín), kyanokobalamín (vitamín B12), chróm pikolinát (chróm), kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), molybdénan sodný 

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Späť do obchodu