Forever Garlic-Thyme™ (100 kapsúl) - doplnok s cesnakom a tymiánom forever

Cesnak a materina dúška, dva účinné antioxidanty, vytvárajú silnú zbraň na udržanie dobrého zdravia. Keď cesnak narežeme alebo podrvíme, enzýmy začnú reagovať a vznikne veľmi účinná látka. Štúdie ukázali, že ďalšie aktívne zložky v cesnaku pomáhajú organizmu premieňať tuky na energiu a ochraňujú telo pred voľnými radikálmi. Teraz v kombinácii s materinou dúškou, v podobe mäkkých kapsúl bez zápachu.

Vypredané
Kód: 3339
Značka: Forever Living
23,54 € 19,62 € bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=065&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Forever Garlic-Thyme predstavuje super výživné duo. Cesnak podporuje kardiovaskulárny systém, pretože obsahuje prospešné zlúčeniny, ktoré podporujú zdravý krvný obeh. Keď je cesnak nakrájaný alebo rozdrvený, enzýmy reagujú a vytvárajú silné činidlo zvyšujúce imunitu. S Forever Garlic-Thyme získate všetky výhody až 1 000 mg cesnaku!

Forever Garlic-Thyme ™

Cesnak aj tymian majú dlhú históriu pokiaľ ideo o použitie na zdravotné účely. Staroveké civilizácie verili, že cesnak ich udrží zdravých a silných. Starí Gréci pridali tymian do vody na kúpanie a pálili ho ako kadidlo v domnení, že má vlastnosti, ktoré im dodajú odvahu. Rimania pravidelne jedli tymian v presvedčení, že jeho vlastnosti by ich ochránili, ak by ich otrávil nepriateľ.

Dávkovanie:

Vezmite si jednu kapsulu trikrát denne s velkým množstvom vody najlepšie 30 - 60 minút pred jedlom

Obsah:

100 kapsúl

Zloženie

Kanolový olej, želatína, tymian, glycerín, čistená voda, cesnakový koncentrát (allicín, alliín, sójový olej), emulgátor (sójový lecitín), zahusťovadlo (včelí vosk). Alergény sú vyznačené tučným písmom

 

Späť do obchodu