Forever B12 Plus™ (90 kapsúl) - doplnok s vitamínom B12 forever

Zvyšuje energiu a vitalitu. Výživový doplnok obsahujúci vitamín B12 a kyselinu listovú, ktoré podporujú normálnu funkciu nervového systému a tvorbu červených krviniek. Navyše, obsahuje výťažky z ženšenu a matky. Vhodný pre vegánov a osoby s nedostatkom vitamínu B12.

 
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 2312
Značka: Forever Living
21,50 € 17,92 € bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=188&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Forever Calcium je vynikajúcim zdrojom minerálov. Naša exkluzívna zmes používa patentovaný di-kalciummalát, ktorý zostáva v krvi dlhšie ako bežný vápnik, čo umožňuje vášmu telu vstrebať viac tohto životne dôležitého minerálu. 

Forever Calcium™

Vápnik je nevyhnutnou súčasťou zdravia kostí a zubov. Je dôležité udržiavať primeranú hladinu vápnika a vitamínu D po celý život, aby ste zabránili krehnutiu a slabnutiu kostí. Výskum tiež ukázal, že primeraná hladina vitamínu D a vápnika môže pomôcť znížiť riziko osteoporózy v kombinácii s pravidelným cvičením a vyváženou stravou.

Pridali sme tiež ideálne množstvo vitamínu D, horčíka a zinku, ktoré pomáhajú udržiavať zdravie kostí a zároveň zaisťujú maximálnu absorpciu a biologickú dostupnosť. Nie každý prijíma správne množstvo vápnika a vitamínu D, preto sme tento doplnok vytvorili tak, aby vyplnil výživovú medzeru a podporil optimálne zdravie kostí. 

Dávkovanie:

Vezmite si 3 až 4 tablety denne 

Obsah:

90 tabliet

Zloženie

Stabilizátory (mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý), protihrudkujúca látka (kyselina steárová), povlakové látky, polevy (sieťovaná karboxymetylcelulóza sodná, dextrín, dextróza, MCT - triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, citran sodný), prírodná vanilková príchuť, vápnik, horčík, vitamín C, zinok, mangán, meď, vitamín D.

 

Späť do obchodu