Forever Focus™ (120 kapsúl) - doplnok pre koncentráciu forever

Podporujte duševné zdravie a sústredenie. Na zvládnutie všetkého, čo vám príde do cesty, je potrebná čistá myseľ, vynikajúca pamäť a skvelé sústredenie.  

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 2300
Značka: Forever Living
101,90 € –0 % 101 € 84,17 € bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=622&distribID=421000004778
Forever Focus™ 120 kapsúl
101,90 € –0 %
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Na zvládnutie všetkého, čo vám príde do cesty, je potrebná čistá myseľ, vynikajúca pamäť a skvelé sústredenie. Čo keby ste mohli urobiť niečo, aby ste si pomohli udržať si prehľad o všetkých životných požiadavkách? Teraz je tu Forever Focus™.

Forever Focus™

obsahuje zmes bylín a vitamínov, o ktorých je známe, že zvyšujú mentálne vedomie. Používa Cognizin®, klinicky študovanú formu citikolínu, čo je živina, ktorá sa už nachádza v mozgu a podporuje kognitívne funkcie, duševné zameranie a pozornosť. Vaše telo však nemusí vytvárať ideálne množstvo tejto dôležitej živiny z dôvodu veku, stravovania alebo iných faktorov. Forever Focus™ poskytuje správne zvýšenie dávky citikolínu na vyplnenie týchto medzier.

Vyrába sa tiež z extraktu bacopy získaného z byliny používanej v tradičnej ajurvédskej medicíne, ktorá má adaptogénne vlastnosti podporujúce pamäť a pozornosť. Adaptogény sú byliny, o ktorých sa vie, že pomáhajú telu prispôsobiť sa a odolávať škodlivým účinkom stresu.

Extrakt z rastliny Huperzia serrata, ktorý je tiež súčasťou tohto silného prípravku, sa považuje za prírodný prostriedok, ktorý pomáha sústrediť sa, venovať niečomu pozornosť a celkovo podporuje kognitívne zdravie. Vitamíny B12 a B6 sú známe svojou schopnosťou znižovať únavu.

Kto by mal užívať Forever Focus™?

Študenti môžu podporiť svoje akademické úsilie podporou sústredenia a koncentrácie. Športovci budú tento produkt tiež milovať ako bezpečný spôsob zvýšenia fyzickej zdatnosti a cvičebnej kapacity pre intenzívnejšie tréningy.

Profesionáli môžu pomocou Forever Focus™ zvýšiť produktivitu na pracovisku vďaka zložkám, o ktorých je známe, že podporujú duševnú bdelosť a pamäť. Dospelí aj aktívni seniori môžu využívať náš produkt na podporu sústredenia a duševného zdravia.

Dávkovanie:

4 kapsuly (2 133,2 mg) 1x denne, ráno počas jedla. Neužívajte pred spaním. 

Zloženie

Zelený čaj, extrakt z listov (Camellia sinensis L.), bakopa drobnolistá, extrakt rastliny (Bacopa monnieri), prísady do kapsúl [zahusťovadlá (hydroxypropylmetylcelulóza, karagénan), protihrudkujúca látka (chlorid draselný)], L-tyrozín, citikolín (Cognizin®), rozchodnica ružová, extrakt z koreňa (Rhodiola rosea L.), paulínia nápojová – guarana, extrakt zo semien (Paullinia cupana), ginkgo, extrakt z listov (Ginkgo biloba), zinok [bisglycinát zinočnatý, glycín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), protispiekavá látka (oxid kremičitý)], protispiekavé látky (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín), kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), vitamín B12 [stabilizátor (E341), kyanokobalamín].

 

Späť do obchodu