Forever Calcium™ (90 tabliet) - vápnikový doplnok forever

Doplnok vápnika s vitamínom D a stopovými prvkami, ktoré pomáhajú udržiavať zdravie kostí a zubov. Obsahuje patentovaný DimaCal® vápnik z morských rias a je ľahko stráviteľný a využiteľný organizmom. Každá tableta je navrhnutá tak, aby pomohla zabezpečiť optimálne množstvo vápnika, potrebné pre správne fungovanie tela. Vysoká kvalita a účinnosť robia z Forever Calcium ideálny doplnok pre každého, kto sa stará o svoje zdravie kostí a celkovú pohodu.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 2315
Značka: Forever Living
33,90 € –0 % 33,79 € 28,16 € bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=206&distribID=421000004778
Forever Calcium™ 90 tabliet
33,90 € –0 %
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Forever Calcium tvorí citrát vápenatý ultra-vysokej hustoty, ktorý vášmu organizmu dodá 100% odporúčaného množstva denného príjmu vápnika. Štyri tablety obsahujú 1000 mg vápnika, ktorý je skombinovaný s vitamínom D a magnéziom – dvoma prvkami, ktoré sú nevyhnutné pre jeho maximálnu absorpciu. Je to jednoduchý a efektívny spôsob, ako si zabezpečiť dostatočné množstvo vápnika pre podporu zdravia vašich kostí. 

Forever Calcium™

Vápnik je nevyhnutnou súčasťou zdravia kostí a zubov. Je dôležité udržiavať primeranú hladinu vápnika a vitamínu D po celý život, aby ste zabránili krehnutiu a slabnutiu kostí. Výskum tiež ukázal, že primeraná hladina vitamínu D a vápnika môže pomôcť znížiť riziko osteoporózy v kombinácii s pravidelným cvičením a vyváženou stravou.

Forever Calcium je vynikajúcim zdrojom minerálov. Naša exkluzívna zmes používa patentovaný di-kalciummalát, ktorý zostáva v krvi dlhšie ako bežný vápnik, čo umožňuje vášmu telu vstrebať viac tohto životne dôležitého minerálu.

Pridali sme tiež ideálne množstvo vitamínu D, horčíka a zinku, ktoré pomáhajú udržiavať zdravie kostí a zároveň zaisťujú maximálnu absorpciu a biologickú dostupnosť.

Nie každý prijíma správne množstvo vápnika a vitamínu D, preto sme tento doplnok vytvorili tak, aby vyplnil výživovú medzeru a podporil optimálne zdravie kostí. 

Dávkovanie:

Vezmite si 3 až 4 tablety denne. 

Obsah:

90 tabliet

Zloženie

stabilizátory (mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý), protihrudkujúca látka (kyselina steárová), povlakové látky, polevy (sieťovaná karboxymetylcelulóza sodná, dextrín, dextróza, MCT - triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, citran sodný), prírodná vanilková príchuť, vápnik, horčík, vitamín C, zinok, mangán, meď, vitamín D. 

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Späť do obchodu