Forever iVision™ (60 kapsúl) - doplnok pre zrak forever

 Pomáha chrániť oči pred voľnými radikálmi a podporuje dobré videnie. Forever iVision je prírodný doplnok stravy, ktorý obsahuje zmes vitamínov, minerálov a antioxidantov na podporu zdravia očí. Zlepšuje krvný obeh v očiach a znižuje únavu očí po dlhom pobyte pred monitorom.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 2303
Značka: Forever Living
42,34 € 35,28 € bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=624&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Predstavujeme vám Forever iVision™, prelomový výživový doplnok, ktorý vám uľahčí starostlivosť o váš zrak viac ako kedykoľvek predtým. Jedinečné zloženie je nabité vitamínmi, antioxidačnou silou, rastlinnými látkami a vedecky pokročilými zložkami pre kompletnú a modernú každodennú starostlivosť o oči.

V dnešnom digitálnom veku sú naše oči namáhané viac než kedykoľvek predtým. Spoliehame sa na ne, že odfiltrujú UV lúče a znečistenie, rovnako ich každý deň vystavujeme hodinám umelého modrého svetla pochádzajúceho z mobilných zariadení, počítačov a televízorov. Starostlivosť o oči je dôležitejšia ako kedykoľvek predtým, aby sme ich chránili pred námahou a dlhodobým poškodením. Aj keď ich správna výživa je prvou obrannou líniou, väčšina jedálníčkov neobsahuje odporúčanú hladinu výživných látok a antioxidantov podporujúcich zrak. 

Forever iVision™ 

obsahuje výťažok z čučoriedok, vitamíny C a E, ktoré prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom a vitamín A z beta-karoténu, živiny obsiahnutej v mrkve a iných potravinách, ktorá prispieva k udržaniu normálneho videnia. Forever vylepšil účinok beta karoténu pridaním zinku, ktorý prispieva k udržaniu normálneho videnia a k normálnemu metabolizmu vitamínu A, čo môže pomôcť zvýšiť jeho biologickú dostupnosť.

Ak existuje jedna zložka, ktorá skutočne robí z iVision™ budúcnosť očných doplnkov, je to klinicky študovaný Lutemax® 2020.Táto výkonná zložka posúva podporu očí na úplne novú úroveň tým, že pomáha vašim očiam znižovať účinky modrého svetla z digitálnych zariadení a ďalších zdrojov umelého svetla ako sú LED a kompaktné žiarivky. Lutemax® 2020 tiež poskytuje pokročilú podporu sietnice a vnútorného oka, najmä makuly, ktorá zabezpečuje najjasnejšie a najvýraznejšie videnie a riadi spôsob, akým vaše oči spracovávajú farby.

Luteín je zložka často používaná v očných doplnkoch. Dnešný digitálny životný štýl si však vyžaduje viac ako len samotný luteín. Preto Forever iVision™ s Lutemax® 2020 obsahuje všetky tri karotenoidy, ktoré sa bežne vyskytujú v makulárnom pigmente: luteín, zeaxantín a mezo-zeaxantín. 

Kto by mal užívať Forever iVision™?

Študenti môžu podporiť svoje akademické úsilie podporou sústredenia a koncentrácie. Športovci budú tento produkt tiež milovať ako bezpečný spôsob zvýšenia fyzickej zdatnosti a cvičebnej kapacity pre intenzívnejšie tréningy.

Forever iVision™ je ideálny denný doplnok pre mladých aj starších, ktorí chcú podporiť zdravie a dlhovekosť svojho zraku a očí. Účinné zložky obsiahnuté v tejto modernej receptúre môžu byť prospešné pre kohokoľvek.

Vďaka progresívnym ingredienciám, ktoré prináša Forever iVision™ s Lutemax® 2020, jasne uvidíte, prečo je to dokonalý doplnok pre náš digitálny vek.

Dávkovanie:

Zoberte si dve kapsuly každý deň ako doplnok stravy.

Zloženie

Slnečnicový olej, rybia želatína, zvlhčovadlo (glycerol), Lutemax® 2020 - extrakt z nechtíka (Tagetes erecta) (luteín a zeaxantín), vitamín C (kyselina askorbová), vitamín E [d-alfa-tokoferol, sójový olej], stabilizátor (včelí vosk), voda, extrakt z plodov čučoriedky (Vaccinium myrtillus), olej zo semien mrkvy (Daucus carota subsp. sativus) [olej z mrkvy, repkový olej, slnečnicový olej], zinok (oxid zinočnatý), šťava z čiernej mrkvy (Daucus carota subsp. sativus), vitamín A (beta karotén). Upozornenie pre alergikov: pokiaľ ide o alergény, zložky sú zvýraznené

 

Späť do obchodu