Forever Nature-Min™ (180 kapsúl) - minerálny doplnok forever

Jeho pravidelné užívanie môže pomôcť udržiavať zdravie kostí, zubov a celkovej životaschopnosti organizmu. Forever Nature-Min je doplnok stravy obsahujúci minerály a stopové prvky z výživových zdrojov, ktoré sú kľúčové pre správnu funkciu organizmu. Tento produkt je vyrobený z prírodných zdrojov a obsahuje viac ako 70 rôznych minerálov a stopových prvkov. 

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 3340
Značka: Forever Living
23,76 € 19,80 € bez DPH
Kategória: Výživové doplnky
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=037&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Už viete, že multivitamíny udržujú vaše telo zásobené základnými živinami. Vedeli ste však, že multiminerály sú rovnako dôležité? Minerály hrajú zásadnú úlohu vo všetkom, od správnej hydratácie po zdravie svalov a dokonca aj funkciu mozgu. Ľudské telo však nenahrádza svoje vlastné stratené minerály, takže nedostatky je potrebné riešiť stravou alebo doplnkami.

Forever Nature-Min je náš pokročilý doplnok, ktorý pomáha vášmu telu udržiavať najvyššiu hladinu minerálov s optimálnou úrovňou 10 základných a stopových minerálov.

Forever Nature-Min™ 

Náš ľahko stráviteľný doplnok obsahuje ideálnu zmes makro aj stopových minerálov. Makro minerály sú tie, ktoré vaše telo potrebuje vo vyšších množstvách, napríklad horčík pre správnu funkciu svalov a elektrolyty, ktoré pomáhajú regulovať rovnováhu tekutín a hydratáciu.

Stopové minerály sú potrebné v menších množstvách, ale to ich nerobí menej dôležitými. Je napríklad známe, že zinok pôsobí ako katalyzátor pre takmer 100 enzýmov a pomáha pri mnohých rozhodujúcich biologických funkciách.

Zaistite, aby vaše telo dostávalo všetky minerály, ktoré potrebuje, aby splnilo požiadavky zdravého a vyváženého životného štýlu. Vezmite si Forever Living Nature Min spolu s našim multivitamínom Forever Daily, aby ste dosiahli dokonalú rovnováhu vitamínov a minerálov! 

Dávkovanie:

Šesť tabliet denne. 

Obsah:

180 kapsúl

Zloženie

Stabilizátor (mikrokrystalická celulóza), prírodné minerálne usadeniny morského dna, stabilizátor (mikrokryštalická celulóza), protispiekavé látky (kyselina stearová, sieťovaná karboxymetylcelulóza sodná), vápnik (fosforečňan vápenatý), železo (fumaran železnatý), fosfor (fosforečňan vápenatý), jód (jodid draselný), horčík (oxid horečnatý), zinok (síran zinočnatý), selén (selenometionín), meď (glukónan meďnatý), mangán (glukóňan mangánatý), molybdén (molybdéňan sodný). 

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Späť do obchodu