Forever Aloe MSM Gél (118 ml) - gél s Aloe Vera a MSM forever

Unikátny gélový produkt na báze Aloe Vera a MSM, ktorý pomáha zmierniť bolesť a zápal. MSM je prírodná zlúčenina obsahujúca organický síru, ktorá má antioxidačné a protizápalové účinky. Tento gélový produkt je vynikajúci na miestne použitie a pomáha zmierniť rôzne problémy s kĺbmi, svalmi a kožou. Gél z Aloe Vera zase zjemňuje a hydratuje pokožku.

Forever Living Aloe MSM Gel je vhodný pre každého, kto trpí bolesťou kĺbov alebo svalov, ale aj pre tých, ktorí sa snažia udržiavať zdravú a hebkú pokožku. Skúste tento účinný a prírodný spôsob, ako zmierniť bolesť a zápal a udržiavať svoje telo v dobrej kondícii.

Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Skladom
Kód: 3103
Značka: Forever Living
32,26 € 26,88 € bez DPH
Kategória: Osobná starostlivosť
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=205&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Tento univerzálny gél je nevyhnutnosťou pre každého, kto navštevuje posilňovňu alebo vzkonáva fzyickú prácu. Aplikujte ho hojne a vmasírujte do pokožky, aby ste upokojili boľavé kĺby a svaly po náročnom tréningu. Ak vás váš životný štýl drží v pohybe, ukážte svojmu telu lásku, ktorú si zaslúži, a buďte pripravení na ďalšie dobrodružstvo.
 

Forever Aloe MSM Gel je ideálny prostriedok na upokojenie, kedykoľvek a kdekoľvek to potrebujete. Čistý vnútorný listový aloe vera gél sme skombinovali s metylsulfonylmetánom (MSM), organickou sírou, ktorá sa nachádza v mnohých živých organizmoch. 

MSM má silné upokojujúce vlastnosti a v kombinácii s čistým gélom z aloe vera poskytuje hlboké pohodlie a zvlhčenie. Upokojujúca sila gélu Aloe MSM však pri týchto dvoch prípravkoch nekončí. Tento číry prípravok, ktorí nezafarbí vaše oblečenie, obsahuje prírodné bylinné extrakty upokojenie a zlepšenie stavu pokožky. Cena Forever Aloe Vera gélu zodpovedá kvalite, ktorú vám tento prípravok rozhodne zaručí. 

Návod na použitie:

Aplikujte podľa potreby a masážnymi pohybmi votrite do pokožky. Pri zasiahnutí očí vyplachujte oči vodou niekoľko minút. V prípade potreby postup zopakujte. 

Obsah:

118 ml

Zloženie

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aqua, Dimethyl Sulfone, Glycerine, Triethanolamine, Dimethicone, Arctostaphylos Uva Ursi Leaf Extract, Salix Alba Bark Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Sodium Hyaluronate, Carboxmer, Disodium EDTA, Citric Acid, Polysorbate 80, Allantoin, Ascorbic Acid, Tocopherol, Glycine Soja Oil, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

 

Späť do obchodu