Forever DX4™ Body Balancing System - systém pre vyváženie tela forever

Vynikajúci produktový balíček, ktorý vám pomôže zlepšiť zdravie a rovnováhu tela. Obsahuje sedem produktov s výnimočnými zložkami, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý metabolizmus, podporujú imunitný systém, hydratáciu a duševné zdravie. 

Celý program trvá štyri dni a systém vám pomôže dosiahnuť prepojenie mysle a tela pre lepšie celkové zdravie a odolávanie každodenným lákadielam.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 2255
Značka: Forever Living
169,34 € 141,12 € bez DPH
Kategória: F.I.T.™
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=659&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Forever Living DX4™ Body Balancing System je jedinečný produktový balíček určený na zlepšenie zdravia a rovnováhy tela. Balíček obsahuje sedem produktov s výnimočnými zložkami, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý metabolizmus, znížiť vyčerpanosť a únavu, podporovať imunitný systém, aktivovať hydratáciu, udržiavať normálnu funkciu pečene a podporovať duševné zdravie.

V balíku nájdete tieto produkty:

Forever Therm Plus™ s obsahom zeleného čaju, guarany a zelenej kávy, šafranu a vitamínov B12 a C, prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu. 

Forever DuoPure™ je kombináciou extraktu z granátového jablka a krídlatky japonskej s cholínom, kyselinou listovou a vitamínmi B6 a B12, ktoré podporujú funkcie tela.

Forever Multi Fizz™ s vôňou červeného melóna a obohatenými vitamínmi C, B a E, pomáha naštartovať hydratáciu.

Forever LemonBlast™ s príchutiou citróna, zázvoru a kajenského korenia a s kurkumou, podporuje rovnováhu elektrolytov a duševné zdravie. 

Forever Sensatiable™ s vysokým obsahom vlákniny a sladkou príchutiou, pomáha pri odolávaní každodenným lákadlám.

Forever Plant Protein™ s 17 g proteínu na dávku a vynikajúcou vanilkovou príchutiou, podporuje normálne fungovanie kostí, rast svalovej hmoty a je vhodný pre vegánov. Forever Aloe Vera Gel™ s 99,7% čistou dužinou aloe vera a vitamínom C, podporuje normálne fungovanie imunitného systému.

Forever Aloe Vera Gel™ - 4x 330 ml obsahuje 99,7% čistej dužiny listu aloe vera a vitamín C, ktorý prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému

S Forever Living DX4™ Body Balancing System budete môcť zlepšiť svoje zdravie a udržať telo v rovnováhe.

S Forever Living DX4™ Body Balancing System budete mať všetko, čo potrebujete, aby ste dosiahli zdravú rovnováhu v tele. Tieto výrobky sú ľahko konzumovateľné a pohodlné na použitie, takže môžete ľahko dosiahnuť svoj cieľ bez toho, aby ste museli vynaložiť veľa úsilia.

Nechajte sa uniesť revolučným prístupom k zdraviu a kráse s Forever Living DX4™ Body Balancing System. Objednajte si svoj systém dnes a začnite cestu k lepšiemu zdraviu a kráse!

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Späť do obchodu