FOREVER FAST BREAK™ 56g - energetický snack

Úplne nová tyčinka s minimálnym množstvom cukru a ešte viac vlákniny! Táto lahodná tyčinka s arašidovým maslom a vylepšenou chuťou vás prinúti myslieť si, že ste v raji. Podporuje reguláciu hmotnosti.

Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Skladom
Kód: 315
Značka: Forever Living
5,34 € 4,45 € bez DPH
Kategória: Regulácia váhy
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=520&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Vychutnajte si túto neodolateľnú energetickú tyčinku.

• 11 gramov bielkovín
• náhrada jedla a podpora energie
• lahodná chuť arašidového masla a čokolády
• bez trans tukov a cholesterolu

Nakopnite sa s 11 gramami bielkovín a neodolateľnou kombináciou chutí arašidového masla a čokolády. Forever Fast Break je všetko, čo by ste mohli chcieť v tyčinke, ktorá má nahradiť jedlo. Je chutná, nabitá vitamínmi a 11 gramami bielkovín, teda až dvoma vajcami!

Táto skvele chutiaca energetická tyčinka je skvelým spoločníkom a môže vám pomôcť dosiahnuť vaše ciele a zároveň poskytnúť dôležitú výživu.

Tri gramy vlákniny, ktoré získate s prípravkom Forever Fast Break, vám pomôžu dlhšie sa cítiť nasýtene a podporia zdravé trávenie. Táto proteínová tyčinka novej generácie je nabitá vitamínmi a minerálmi, ktoré boli vybrané tak, aby pomohli zrýchliť metabolizmus tukov a sacharidov a zároveň telu dodali kľúčové výživné látky.

Vďaka tejto univerzálnej proteínovej tyčinke môžete v skutočnosti nahradiť až dve jedlá denne vďaka množstvu bielkovín, vlákniny a vitamínov, ktoré sú k dispozícii v každej porcii.

Dosahovanie svojich cieľov pri chudnutí môže chutiť vynikajúco a pritom vám bude dávať pocit nasýtenosti a energie. Držte sa na dobrej ceste s Forever Fast Break. Táto energetická tyčinka na cestách vám môže pomôcť kontrolovať váhu ako súčasť kaloricky kontrolovanej diéty a cvičebného programu.

 

OBSAH
56 g / tyčinka


UPOZORNENIE
Nenahrádzajte viac ako dve jedlá denne energetickými tyčinkami Forever FastBreak. Mali by ste jesť tretie, vyvážené jedlo. Tyčinky Fast Break môžu pomôcť pri regulácii hmotnosti ako súčasť kaloricky kontrolovanej diéty a cvičebného programu.

 

Späť do obchodu