Forever Therm (60 tabliet) - termogénny doplnok forever

Určený na podporu chudnutia a zlepšenie energetickej úrovne. Obsahuje výťažky z rastlín, ako napríklad zelený čaj, ktorý pomáha zrýchliť metabolizmus a spaľovanie tukov. Okrem toho obsahuje aj vitamíny a minerály, ktoré prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu a zlepšujú fyzický výkon. Jeho pravidelné užívanie môže byť prospešné pre ľudí, ktorí sa snažia schudnúť a zlepšiť svoju fyzickú kondíciu.

Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Skladom
Kód: 2423
Značka: Forever Living
42,06 € 35,05 € bez DPH
Kategória: Regulácia váhy
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=463&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Naštartujte svoj metabolizmus pomocou Forever Therm, dokonalého spoločníka, pokiaľ ide o chudnutie. Použili sme kľúčové zloženie na podporu termogenézy, ktorá zvyšuje vašu telesnú teplotu, aby spustila spaľovanie kalórií a tukov. Je dôležité zdravo sa stravovať a pravidelne cvičiť, aby ste dosiahli svoje ciele v oblasti regulácie hmotnosti. Forever Therm ponúka kombináciu rastlín a živín, ktoré vám dodajú energiu a pomôžu vám tieto ciele dosiahnuť. 

Forever Therm™

Hnacou silou tohto silného doplnku je extrakt zo zeleného čaju, ktorý pozostáva z 50 percent ECGC. Tieto silné polyfenolové zlúčeniny sú známe svojou schopnosťou spaľovať tuky.

Forever Therm tiež dodáva kofeín z prírodných zdrojov, ako je guarana a zelené kávové zrná, aby vám dodal energiu a motiváciu pre vaše tréningy alebo dlhé dni v kancelárii. Na rozdiel od pražených kávových zŕn obsahuje zelená káva vyššie hladiny dôležitých zlúčenín vrátane kyseliny chlorogénnej, ktorá pomáha podporovať normálnu hladinu cukru v krvi.

Forever Therm tiež obsahuje malinové ketóny, o ktorých sa preukázalo, že podporujú metabolizmus tukov. Esenciálne vitamíny B a C ďalej podporujú metabolické funkcie a udržujú vo vás zásobu vitamínov, ktoré vaše telo spotrebuje pri fyzickom cvičení.

Dávkovanie:

Užívajte 2 tablety denne. Môže sa užívat ako 2 tablety naraz alebo rozdelit na dve dávky. Pre najlepšie výsledky užívajte do 18.00 hod. 

Obsah:

60 tabliet 

Zloženie

stabilizátor (mikrokryštalická celulóza), kyselina askorbová, protispiekavé látky (kyselina stearová, sodná sol kroskarmelózy, oxid kremičitý), povlakové látky (sieťovaná karboxymetylcelulóza sodná, dextrín, dextróza, MCT - triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, citran sodný), nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxínhydrochlorid, ribofavín, tiamínhydrochlorid, kyanokobalamín, kyselina listová

 

Späť do obchodu