Forever Aloe MSM Gel – Váš spoločník pre uvoľnenie po športe

Ak patríte medzi tých, ktorí pravidelne navštevujú posilňovňu alebo vykonávajú fyzickú prácu, iste dobre viete, že udržiavať svoje telo v optimálnej kondícii je kľúčom k zvládnutiu náročných tréningov. Vaše nekonečné dobrodružstvo a fyzická námaha si vyžaduje dobrú starostlivosť voči vašej pokožke, kĺbom a svalom. A tu prichádza na rad aloe vera MSM gél univerzálny pomocník, ktorý vám poskytne potrebnú starostlivosť a upokojenie. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam je pripravený stáť pri vás kedykoľvek a kdekoľvek.

bolesť kolien

Forever Aloe MSM Gel je výnimočný produkt, ktorý kombinuje prírodné MSM, aloe vera gél a bylinné výťažky. Jeho unikátna formula je navrhnutá tak, aby poskytovala rýchle a efektívne upokojenie všade tam, kde to potrebujete. Ak si po náročnom tréningu alebo fyzickej aktivite potrebujete uvoľniť svoje boľavé kĺby a svaly, Forever Aloe MSM Gel je pre vás ideálnou voľbou. Okrem toho, že tento gél nezafarbí vaše oblečenie, je obohatený prírodnými bylinnými extraktmi, ktoré pomáhajú zlepšiť stav vašej pokožky.

Čistý prírodný aloe vera gél bol spojený s metylsulfonylmetánom (MSM), organickou sírou, ktorá je známa pre svoje silné upokojujúce vlastnosti. Táto kombinácia poskytuje hlboké upokojenie a intenzívne zvlhčenie. S Forever Aloe MSM Gel, môžete cítiť a vidieť ako sa vaše telo uvoľňuje a regeneruje. Používanie je jednoduché – aplikujte gél podľa potreby a jemnými masážnymi pohybmi ho vmasírujte do pokožky. V prípade, že gél sa dostane do očí, dôkladne ich vypláchnite vodou po niekoľko minút. Ak to bude potrebné, postup môžete zopakovať.

Každá tuba obsahuje 118 ml produktu.

Zloženie gélom zahŕňa Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aqua, Dimethyl Sulfone, Glycerine, Triethanolamine, Dimethicone, Arctostaphylos Uva Ursi Leaf Extract, Salix Alba Bark Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Sodium Hyaluronate, Carboxmer, Disodium EDTA, Citric Acid, Polysorbate 80, Allantoin, Ascorbic Acid, Tocopherol, Glycine Soja Oil, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

msm gel

Ak hľadáte spoľahlivý spoločník pre upokojenie svojich kĺbov a svalov po fyzickej námahe, Forever Aloe MSM Gel je ten správny produkt pre vás. Jeho jedinečná kombinácia aloe vera gél, MSM a prírodných bylinných extraktov vám poskytne hlbokú starostlivosť a zlepšenie stavu pokožky. Nezabudnite dať svojmu telu lásku, ktorú si zaslúži, a pripravte sa na ďalšie dobrodružstvá v zdraví a pohybe.

Pripomíname vám, že Forever Aloe MSM Gel je doplnok, ktorý vám pomôže s uvoľnením, nie je náhradou lekárskeho vyšetrenia. Ak ste tehotná, dojčíte, alebo máte malé deti, je vždy dobré poradiť sa so svojím lekárom pred začatím používania.

Späť do obchodu