Nálož na váš organizmus

Superpotravina aloe vera je náložou na imunitný systém, ktorý neustále revitalizuje, pôsobí ako prirodzený detox organizmu a zaručuje aj dobré psychické zdravie.

Aloe vera gél na pitie v našom e-shope je nápoj s množstvom minerálnych látok a vitamínov za primeranú sumu a dlhotrvajúcim účinkom. Zaujímavou ponukou pre vás môže byť výhodné mesačné balenie TRIPACK ALOE COMBO forever pozostávajúce z troch kusov za cenu 102, 36 eur – všetky obsiahnuté príchute Aloe Vera Gel, Aloe Berry Nectar a Forever Aloe Peaches sú skvelé na imunitný systém, podieľajú sa na vstrebávaní živín a upravujú trávenie.

aloe vera

pripravované bez konzervačných látok a kvalita produktov je u nás zaručená a kontrolovaná. Aloe gél má vysoký podiel gélu z dužiny listu, čím môžete organizmu dopriať stratené výživné látky. Výborné pre zdravý životný štýl, ktorý sa pravidelným užívaním dá poľahky dosiahnuť. Forever Aloe Mango za cenu 34,12 eur za 1 liter má dokonale hydratuje počas dňa, prečistí organizmus a v neposlednom rade prekvapí chuťou exotického ovocia s podporou imunitného systému a bohatým zdrojom vitamínu C. Milovníci manga sa určite potešia tejto kombinácii.

 

Finančne výhodné sú aj balenia po 12 ks dostupné aj s príjemnou broskyňovou príchuťou (Aloe Vera Peach, 128, 90 eur) aj chuťou brusníc so zvýšenou intenzitou antioxidantov (Forever Aloe Vera Berry Nectar, 136,48 eur). Môžete si objednať aj čaj – Aloe Blossom Herbal Tea, ktorý navodí do stavu pohody vďaka aloe, chuti pomarančovej kôry a harmančeka. Pri viacerých produktoch máme možnosť dopravy zdarma, ktorá je navyše flexibilná a rýchla k vašej okamžitej spokojnosti.

Akýkoľvek nápoj z našej ponuky si môžete objednať na webovej stránke a urobiť tak významný krok pre vaše zdravie. Motto pre vás – LIVE FOREVER!

 

Späť do obchodu