Forever Hand Sanitizer - dezinfekčný gél na ruky forever

Forever Hand Sanitizer je účinný dezinfekčný prostriedok na ruky s obsahom aloe vera a medu. Je vyrobený z 70% izopropylalkoholu a pomáha ochrániť pred šírením baktérií a vírusov. Má príjemnú vôňu a nevysúša pokožku rúk. Je ideálny na cesty alebo do kabelky a je jednoduchý na použitie vďaka praktickému spreju.

Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Skladom
Kód: 2366
Značka: Forever Living
4,30 € 3,58 € bez DPH
Kategória: Starostlivosť o pokožku
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=318&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Forever dezinfekčný roztok na ruky s aloe a medom zničí 99,99 % baktérií. Stabilizované aloe s upokojujúcim účinkom a hydratujúci med, pri čistení, zjemnia vaše ruky a dodajú im vlhkosť – nehovoriac o príjemnej vôni citróna a levandule. Fľaša s objemom cca 60 ml má tú správnu veľkosť, aby ste ju mohli mať stále a kdekoľvek poruke! 

Keď sa usilujete zachovať svoje zdravie a zdravie svojej rodiny, niektorých z vašich najväčších nepriateľov nemôžete vidieť. Ako aktívna rodina prichádzate do styku so všetkým – vrátane množstva baktérií.

Dávkovanie:

Dôkladne si navlhčite ruky prípravkom. Energicky si ich trite o seba, kým nebudú suché. Deti do 6 rokov by mali tento výrobok používať pod dohľadom. 

Obsah:

59 ml 

Zloženie

AKTÍVNA LÁTKA – INGREDIENT Ethyl Alcohol

 NEAKTÍVNE ZLOŽKY – INGREDIENTS: Water(Aqua), Aloe Barbadensis Leaf Juice (Stabilized* Aloe Vera Gel), Honey, Isopropyl Alcohol, Fragrance (Parfum), Glycerin, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Isopropyl Myristate

 

Späť do obchodu