infinite by Forever™ firming complex 60 tabliet - komplex na spevnenie pleti forever

Podporuje pevnosť a hydratáciu pokožky zvnútra von. Obsahuje unikátnu zmes zložiek, ako sú kolagén, biotín a vitamín C, ktoré pomáhajú udržiavať zdravú a mladistvú pokožku. Navyše, obsahuje aj antioxidanty a prírodné zložky, ktoré chránia pokožku pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a podporujú jej regeneráciu. S týmto doplnkom stravy budete mať krásnu a zdravú pleť každý deň.

Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Skladom
Kód: 2384
Značka: Forever Living
211,24 € –70 % 62,46 € 52,05 € bez DPH
Kategória: Starostlivosť o pokožku
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=556&distribID=421000004778
infinite by Forever™ firming complex 60 tabliet
211,24 € –70 %
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Krása sa ukrýva nielen v hĺbke pokožky - začína sa výživou. Prvý exkluzívny kozmetický doplnok Forever vám pomôže regulovať proces starnutia.

infinite by Forever™ firming complex ™

Dve malé tablety bez povlaku užívané denne podporujú viaceré vnútorné systémy tela aj celkový zdravotný stav a vzhľad pleti.

Podľa dvoch klinických skúšaní francúzsky melón poskytuje superoxiddizmutázu, čo je kľúčový hráč v antioxidačnom systéme a pomáha bojovať proti stresu pre voľné radikály. Patentované fytoceramidy získané z európskej pšenice dopĺňajú kľúčovú zložku, ktorá sa prirodzene nachádza v pleti a zohráva rozhodujúcu úlohu pre funkciu vytvárania bariéry chrániacej pred stratou vlhkosti, podporuje hydratáciu pokožky a predstavuje ochranu pred starnutím.

Ukázalo sa, že užívanie kolagénu perorálne zmenšuje hĺbku vrások na tvári a zvyšuje pružnosť, flexibilitu a hydratáciu pokožky. Vitamín C napokon pomáha znižovať únavu a vyčerpanosť a prispieva tiež k normálnej tvorbe kolagénu.

Spevňujúci komplex pracuje spoločne so spevňujúcim sérom a ďalšími aktuálnymi produktmi línie infinity by Forever™, aby vytvoril najúčinnejšiu zbraň proti unavenej, matnej a bledej pleti. 

Dávkovanie:

Užívajte dve tablety denne. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov konzumujte ráno. 

Obsah:

60 tabliet 

Zloženie

Hydrolyzát morského kolagénu (ryby), vitamín C (L-askorbát vápenatý), fytoceramidy pšeničné*, protispiekavá látka (oxid kremičitý), prášok z ovocnej šťavy z melónu (Cucumis melo L.), biotín. Alergény sú vyznačené tučným písmom. * Bezlepkový 

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Späť do obchodu