Forever Aloe Scrub (99 g) - čistiaci gél s Aloe Vera forever

Odhalte jemnú a osviežujúcu silu pílingu s Forever Aloe Scrub. Tento prírodný exfoliant na telo obsahuje guľôčky z jojobového oleja, ktoré jemne odstraňujú odumreté bunky a hromadu nečistôt v póroch. S výživnými vlastnosťami aloe vera pripraví pokožku na zvlhčenie. Naneste na vlhkú pokožku, masírujte a opláchnite vodou.

Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Skladom
Kód: 2348
Značka: Forever Living
20,29 € 16,91 € bez DPH
Kategória: Starostlivosť o pokožku
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=238&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Iba Forever vám môže priniesť tak jemný a osviežujúci píling s výhodami čistého gélu z aloe vera. Vo vnútri každého Forever Aloe Scrub sa skrýva silné tajomstvo - guľôčky z čistého jojobového oleja. Tieto mikrosféry jemne trú odumreté bunky pokožky a zvyšky, ktoré sa hromadia v jej póroch. 

Forever Aloe Scrub™

Keď začnete používať Forever Aloe Scrub, nebude trvať dlho, kým si všimnete žiarivú a zdravo vyzerajúcu pokožku. Proces pílingu tiež uvoľní cestu pre proces vlastnej obnovy vašej pokožky a pripraví ju na váš obľúbený hydratačný krém Forever.

Použite Forever Aloe Scrub dvakrát alebo trikrát týždenne na telo, aby ste odhalili druh luminiscencie, aký u iného exfoliátora jednoducho nenájdete.

Aloe vera použité vo Forever Aloe Scrub je starostlivo pestované na našich vlastných poliach, ručne zbierané a ručne filetované, aby bolo zaistené, že do každej tuby tohto neuveriteľného exfoliátora sa použije iba ten najčerstvejší a najkvalitnejší gél z vnútorných listov.

Dávkovanie:

Naneste na vlhkú pokožku, masírujte krúživými pohybmi 2-3 minúty a opláchnite vodou. 

Obsah:

99 g 

Zloženie

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aqua, Hydrogenated Jojoba Oil, Glyceryl Stearate, Propylene Glycol, Cetyl Alcohol, Sodium Cocoyl Isethionate, PEG100 Stearate, Lauramine Oxide, Hydrated Silica, Cocamidopropyl Betaine, Glycine Soja Oil, Glycerin, Tocopherol, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Lactate, Sodium Chloride, Parfum, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 42090.

Späť do obchodu