Forever Aloe Bio-Cellulose Mask (5 kusov) - cellulózová maska forever

Využite jedinečnú technológiu biocelulózy, ktorá umožňuje hlboké preniknutie séra do vašej pokožky. S jej vysoko účinnou hydratáciou a prírodnými zložkami zanecháva vašu pleť viditeľne oživenú a napnutú.

Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Skladom
Kód: 2354
Značka: Forever Living
63,50 € 52,92 € bez DPH
Kategória: Starostlivosť o pokožku
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=616&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Naša maska z biocelulózy sa ľahko používa a nevyžaduje žiadne oplachovanie. Zvyšné sérum si jednoducho vmasírujte do tváre a krku. Pretože biocelulóza umožňuje séru preniknúť mnohokrát hlbšie ako pri tradičných maskách, po použití budete cítiť silnú hydratáciu oveľa dlhšie.

Aloe bio-cellulose mask  ™

Aloe biocelulózová maska poskytuje silnú, energizujúcu hydratáciu pomocou pokrokovej technológie a prírodného zloženia. Srdcom tejto masky novej generácie je vlákno z biocelulózy. Tento materiál ľahko zapadne do každej kontúry tváre a umožní maske preniknúť hlboko do jemných línií.

Maska z aloe biocelulózy poskytuje dvojfázové výhody. Prostredníctvom procesu, ktorý je jedinečný pre spoločnosť Forever, špeciálne baktérie prirodzene kvasia gél z aloe vera z našich vlastných polí a morská tráva ich potom spája do biocelulózovej textílie, aby pokožku upokojila, zjemnila a upravila. Sérum obohatené o zelený čaj a pagaštan konský navyše omladzuje matnú pokožku, pomáha v boji proti voľným radikálom, tiež v boji proti známkam starnutia a pomáha znižovať začervenanie pokožky. 

Návod na použitie:

1. Otvorte vrecko a rozložte masku.
2. Maska je chránená tkaninou na každej strane.
3. Vyberte jednu vrstvu a vyhoďte ju.
4. Použite masku na tvár. Jemne stlačte, aby ste zaistili bezpečnosť.
5. Odstráňte druhú vrstvu tkaniny a vyhoďte ju.
6. Po asi 20 minútach odstráňte a zlikvidujte masku.
7. Nie je potrebné opláchnuť. Masírujte zostávajúci produkt do tváre a krku pre mladistvý vzhľad. 

Obsah:

5 ks

Zloženie

Aqua, Propanediol, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Caffeine, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Hydroxyacetophenone, 1,2-Hexanediol, Glycosyl Trehalose, Mannitol, Xanthan Gum, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrolyzed Sclerotium Gum, Ammonium Glycyrrhizate, Zinc Gluconate, Ascorbic acid, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol.

 

Späť do obchodu