Forever Hydrating Serum (50 ml) - hydratačné sérum forever

Lahodný a jemný hydratačný krém, ktorý pomáha zvlhčovať a upokojuje pokožku. Jeho formula obsahuje vysoké množstvo prírodných zložiek a aloe vera gélu, ktoré poskytujú vašej pokožke potrebnú vlhkosť a zároveň ju chránia pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi. Výsledkom je zdravá, hebká a jemná pokožka, ktorá vyžaruje mladosť.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 2414
Značka: Forever Living
62,79 € 52,33 € bez DPH
Kategória: Starostlivosť o pokožku
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=618&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Zlepšite hydratáciu so štyrmi typmi kyseliny hyalurónovej! Každý deň je vaša pleť vystavená environmentálnym stresovým faktorom, ktoré môžu spôsobovať vysúšanie a prispievať k starnutiu. Ak chcete, aby bola vaša pleť mladá, pružná a svieža, k bežnej starostlivosti o pleť pridajte doplňujúcu hydratáciu s hydratačným sérom Forever, ktorá nielen zabalí vašu pleť do hodvábnej vlhkosti, ale navyše aj exponenciálne zvýši účinky vášho obľúbeného zvlhčujúceho prípravku Forever.

Forever Hydrating Serum ™

Účinnosť tohto prípravku je založená na štyroch typoch kyseliny hyalurónovej, z ktorých každý hrá dôležitú úlohu pri zadržiavaní vlhkosti. Kyselina hyalurónová je intenzívny zvlhčovač pleti, ktorý dokáže zadržať 1 000-násobne viac vody ako je jej hmotnosť. Všetky štyri typy spoločne dopĺňajú vodu na povrchu pleti a zachovávajú vlhkosť zvnútra. Zároveň zlepšujú pružnosť, čo vedie k tomu, že pleť vyzerá viditeľne svieža.

  • Ultravysoko molekulárny hyaluronát sodný vytvára hustý ochranný film na povrchu pleti a znižuje stratu vody zvnútra. Zároveň poskytuje 24-hodinovú podporu pleti pre hydratáciu a boj proti nečistotám.
  •  Hyaluronát sodný zadržiava vodu na povrchu pleti.
  •  Rýchlo sa vstrebávajúci hyaluronát sodný napína pleť a poskytuje skvelú hydratáciu.
  •  Nízkomolekulárny hyaluronát sodný sa rýchlo vstrebáva do povrchových vrstiev pleti, hydratuje a obnovuje pokožku zvnútra.

Okrem kyseliny hyalurónovej používame prísady z celého sveta, od subsaharskej Afriky po Áziu. Napríklad snehovú hubu zadržiavajúcu vlhkosť, bohaté kokosové mastné kyseliny, jemné bambucké maslo a prísady bojujúce proti voľným radikálom ako olivový olej, biely čaj a kôra mimózy.

Takisto sme pridali tamarind, ktorý preukázateľne pomáha zlepšovať hydratáciu, podporuje lepšiu pružnosť a hebkosť pokožky a znižuje drsnosť pleti. Tento prípravok, ktorý je súčasťou nášho špeciálne zameraného radu starostlivosti o pleť, sa ľahko nanáša, rýchlo vstrebáva a je mimoriadne jemný na dotyk. Hydratačné sérum pomôže vašej pleti cítiť sa sviežo a hydratovane, zníži výskyt jemných vrások a vrások a poskytne ďalšiu vrstvu ochrany pred environmentálnymi stresovými faktormi.

Ak chcete dosiahnuť tie najlepšie výsledky, pleť si vyčistite a vysušte, potom naneste hydratačné sérum a potom každodenný zvlhčujúci prípravok. Sérum je veľmi ľahké, takže ho môžete naniesť pod mejkap, zvlhčujúci prípravok a krém na opaľovanie, vďaka čomu je všestranné a účinné.

Používajte hydratačné sérum na deň aj noc a vytvorte závoj hydratácie, ktorým zvlhčíte suchú pleť a podporíte mladistvý a žiarivý vzhľad. 

Dávkovanie:

Na zlepšenie hydratácie pleti aplikujte 1 - 2 dávky na prsty a jemným krúživým pohybom vmasírujte do pokožky tváre a krku. Hneď potom aplikujte svoj obľúbený zvlhčujúci prípravok Forever.

Obsah:

50 ml 

Zloženie

Šťava z listov aloe barbadensis (stabilizovaný aloe vera gél), voda, propándiol, propylheptyl kaprylát, kokosové glyceridy, (bambucké) maslo butyrospermum parkii, alkán C9-12, cetylalkohol, alkoholy C12-16, xantánová guma, kaprylyl glykol, kyselina palmitová, hydrogenovný lecitín, kokosový kaprylát/kaprát, sorbitan oleát, sorbitanpalmitát, cetylpalmitát, lauroyl lysín, glukonolaktón, výťažok z huby Tremella Fuciformis, polysacharid semena tamarinda indického, hydrolyzovaný hyaluronát sodný, pentylénglykol, acetylovaný hyaluronát sodný, krížový polymér hyaluronátu sodného, hyaluronát sodný, etylhexylglycerín, výťažok z listu camellia sinensis, maltodextrín, výťažok z kôry Mimosa Tenuiflora, askorbyl-fosfát trisodný, chlórfenezín, disodný

 

Späť do obchodu