Deep Moisturizing Cream (71 g) - hlboko hydratačný krém

Obsahuje ceramidy, ktoré pomáhajú dodávať vlhkosť hlboko do povrchových vrstiev pokožky. Silné antioxidanty nachádzajúce sa v extrakte z borovicovej kôry obnovujú mladistvý lesk vašej pokožky.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 300
Značka: Forever Living
40,21 € 33,51 € bez DPH
Kategória: Starostlivosť o pokožku
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=651&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu
  • extra hydratujúci, aj pre veľmi suchú pokožku
  • obsahuje výťažok z borovicovej kôry
  • napomaha obnoviť a omladiť vzhľad pokožky

Sonya Aloe Deep Moisturizing Cream s extraktom z borovicovej kôry je najnovším prírastkom do našej vynikajúcej Sonya Skin Care línie. Tento extra hydratujúci krém s hlbokým účinkom uhasí smäd vašej pokožky ako nikdy predtým! Extrakt z borovicovej kôry obsahuje prírodné látky nazývané OPC (Oligomerické proantokyanidiny), ktoré majú jedny z najsilnejších prírodných antioxidačných účinkov. Extrakt z borovicovej kôry odráža voľné radikály, čím chráni a posilňuje v pokožke kolagén, najrozšírenejší proteín v tele.

Odrážanie voľných radikálov vedci považujú za jeden z najlepších spôsobov boja proti starnutiu pokožky. Extrakt z borovicovej kôry v kombinácii s čistým, stabilizovaným aloe vera, ceramidmi a najnovšou generáciou hydratačných látok v našom novom hydratačnom kréme Sonya napomáha udržať a dodať hydratáciu hlboko do vonkajších vrstiev pokožky, obnoviť a chrániť jej mladistvý vzhľad.

Späť do obchodu