Forever Avocado Face & Body Soap (142 g) - mydlo s avokádovým olejom

Aloe a avokádo tvoria luxusné mydlo bohaté na živiny, ktoré zanechá vašu pokožku hladkú a hydratovanú. Aloe Avocado Face & Body Soap je dostatočne jemné na celé telo a tvár s vôňou čerstvo nazbieraných citrusov.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 366
Značka: Forever Living
6,84 € 5,70 € bez DPH
Kategória: Osobná starostlivosť
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=284&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Šetrné umývanie, ktoré zanecháva pokožku jemnú a pružnú.

• bohatá textúra
• prírodné čistiace prostriedky
• perfektný pre všetky typy pleti
• čerstvá citrónová vôňa

Čistá a zdravá pokožka je základom prírodnej krásy. A neexistuje lepší spôsob, ako túto krásu dosiahnuť, ako s čistým avokádovým olejom a aloe vera z vlastných polí spoločnosti Forever. Naše mydlo na tvár a telo z aloe a avokáda hydratuje pri umývaní a zanechá vašu pokožku jemnejšiu, hladšiu a žiarivejšiu.

Avokádo je bohaté na živiny. Obsahuje veľa prospešných vitamínov a minerálov, vrátane vitamínov A, C a E. Vysoký obsah tuku v avokáde vytvára bohatú základňu pre naše mydlo a pomáha aj suchej pokožke po vyčistení cítiť sa hladko. Aloe avokádové mydlo na tvár a telo obsahuje ručne zbierané čisté aloe vera, ktoré napomáha kondícii a upokojeniu a zanecháva vašu pokožku hydratovanú po celý deň.

Naše mydlo na tvár a telo vyhladzuje, vyživuje a zvlhčuje bez podráždenia, a to aj citlivú pokožku. Čerstvá citrusová vôňa, je dostatočne jemná a ráno vám pomôže sa prebrať.

 

HMOTNOSŤ
142 g


NÁVOD NA POUŽITIE
Aplikujte avokádové mydlo na tvár alebo telo a pokožku vyčistite podľa potreby. Potom pokožku dôkladne opláchnite a utrite dosucha.

Späť do obchodu