Forever Bee Honey (500 g) - med z včelín forever

Prírodný a chutný spôsob, ako poskytnúť svojmu telu dôležité výživné látky. Táto medová lahôdka obsahuje enzymy a antioxidanty, ktoré sú prospešné pre imunitný systém. Forever Bee Honey je tiež skvelým zdrojom energie a podporuje zdravie tráviaceho traktu. Okrem toho je táto medová pochúťka skvelou prírodnou sladidlom pre každý deň.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 2441
Značka: Forever Living
22,05 € 18,38 € bez DPH
Kategória: Včelie produkty
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=207&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Vo fľaši Forever Bee Honey nájdete len jednu vec. A to je čistý med z horských plodov. Horským včelám môže výroba medu trvať trochu dlhšie a ako kvalitné víno, pridaný čas dodáva nášmu medu bohatšiu a rafinovanejšiu príchuť. Je hladký, tmavý a vynikajúci.

Forever Bee Honey ™

Med je prírodné sladidlo, ktoré je už dlho uctievané pre svoje zdravé a výživové vlastnosti. Poskytuje nielen prirodzené zvýšenie energie, ale je dokonalým doplnkom šálky bylinného čaju Forever Aloe Blossom Herbal Tea, či už teplého alebo ľadového!

Na pokojnom a tichom španielskom vidieku, kde vyrábame náš med, zbierajú včely sladký nektár z levandule, rozmarínu alebo v hájoch pomarančov. Vo výsledku zažijete niektoré z týchto tónov vo Forever Bee Honey spolu s esenciami sladkého korenia. Chute sú tak vrstvené a komplexné, že pri každom ochutnaní nášho medu, objavíte niečo nové, čo si zamilujete.

Včely medonosné sú neuveriteľne produktívne. Produkujú trikrát až štyrikrát viac medu, ako je potrebné na kŕmenie úľa na zimu. Preto ľudia dokázali tisíce rokov zbierať výživu z úľa pri zachovaní bezpečnosti včelstiev. 

Dávkovanie:

podľa potreby

Obsah:

500 g 

Zloženie

med

 

Späť do obchodu