Forever Bee Pollen (100 kapsúl) - včelí peľ forever

Prirodzené benefity peľu v biologicky aktívnej forme. Zvyšuje energiu a vitalitu, podporuje zdravie imunitného systému a tráviaceho traktu. Obsahuje tiež vitamíny, minerály, aminokyseliny a antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť organizmus pred voľnými radikálmi a podporujú celkové zdravie a pohodu.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 2432
Značka: Forever Living
20,02 € 16,68 € bez DPH
Kategória: Včelie produkty
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=026&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Využite výhody prírodnej energie s Forever Bee Pollen. Včelí peľ je skvelým prírodným zdrojom výživných látok vrátane bielkovín, aminokyselín, sacharidov, vitamínov a minerálov. Táto ľahko stráviteľná a vstrebateľná tableta zaručuje, že vaše telo dostane všetku výživu, ktorú potrebuje, prirodzene. 

Forever Bee Pollen ™

Včelí peľ sa zvyčajne konzumuje ako jemné granule posypané jedlom alebo žuvané. My sme všetku túto výživu zabalili do ľahko stráviteľnej tablety zmiešaním s hladkým a lahodným medom!

Foreve Bee Pollen patrí medzi najobľúbenejšie produkty spoločnosti Forever. Je to úplne prírodný zdroj energie a výživy. 

Dávkovanie:

Najprv vyskúšajte malé množstvo (1/4 tablety), aby ste sa uistili, že nie ste na peľ alergický. Potom postupne zvyšujte dennú dávku až na 3x denne 1 tabletu. 

Obsah:

100 tabletiek 

Zloženie

Med, kyselina stearová, oxid kremičitý a materská kašička

 

Späť do obchodu